New York Rangers
2:6 (1:2, 1:1, 0:3) Stav série: 1:1
Tampa Bay Lightning
Úterý 19.05.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL • Finále V. konference

57:10
    Brankář Tampy kryje další střelu. Na Rangers je vidět, že jsou velmi frustrovaní z průběhu utkání. Vyloučen Tanner Glass na 10 minut hrubost, navíc Chris Kreider dvě minuty hrubost. Přesilovka pro hosty.

44:40
    Derick Brassand vyloučen na dvě za hru vysokou holí. Přesilovka pro hosty.

41:02
    Vyloučen Derek Stepan na dvě minuty za podražení, přesilovka pro hosty.

33:42
    Vyloučen Cedric Paquette na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro domácí.

20:36
    Vyloučen hostující Braydon Coburn na dvě minuty za krosček.

15:14
    Vyloučen Derrick Brassard na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro hostující celek, který dnes jeden gól dal v oslabení, druhý v početní výhodě.

11:00
    Další trest, tentokrát Derek Stepan dvě minuty za podražení. Blesky budou hrát minutu přesilovku čtyři na tři.Komerční přestávka.

10:31
    Počet sil na ledě se vyrovná, hostující Ryan Callahan vyloučen na dvě minuty za podražení. Jistou přemotivovaností přicházejí hosté o přesilovku.

10:00
    Nyní si přesilovku zahraje Tampa, na trestnou putuje Kreider na dvě minuty za hrubost.

08:15
    Po sérii drobných šancí následuje vyloučení. Hostující Brenden Morrow vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Následuje komerční přestávka, po ní přesilovka Jezdců.

04:31
    A pro hosty je ještě hůře. Domácí kvalitní hrou donutili soupeře Jasona Garrisona k vyhození puku. Přesilovka pět na tři.

03:38
    Máme tady první vyloučení. Brian Boyle vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilovka pro domácí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Kreider (Louis, Boyle), 35. Stepan (Boyle, Brassard) – 6. Johnson (Killorn), 12. Johnson (Stamkos, Kučerov), 29. Johnson (Palát, Kučerov), 44. Killorn (Hedman, Filppula), 47. Stamkos (Coburn, Kučerov), 58. Killorn (Garrison, Filppula)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, Boyle, Yandle – St. Louis, Brassard, Nash – Fast, Stephan, Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Glass, Moore, Sheppard
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Coburn, Garrison, Šustr, Carle – Callahan, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Paquette, Filppula, Boyle – Brown, Namestnikov, Morrow

Rozhodčí: Rooney, Sutherland , O'Halloran – Kovachik, Pierre Racicot, Devorski

Diváci: 18 006