Maďarsko – Litva 4:0 (kon.) | Nizozemsko – USA 3:4 (kon.) | Skotsko – Katar 1:0 (kon.)
Nizozemsko
3:4 (1:1)
USA
Pátek 05.06.2015, 20:30 • Amsterdam ArenA , Amsterdam • Reprezentační zápasy

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalších online přenosů nashledanou. (22:43:13)
    Fanoušci USA si po historické výhře mohou zapálit vítězný doutník

Přípravný zápas Nizozemska s USA je tedy za námi a hosté si za oceán povezou senzační výhru 3:4. Domácí vedli již 3:1, ale Američané v 70. minutě snížili a v samém závěru dvěma brankami otočili utkání.

90+4

90+4
    Na začátku čtvrté minuty nastavení se faulu dopustil van der Wiel a rozhodčí ukončuje tento přípravný zápas.

90+3
    Nizozemci pochopitelně kombinují na útočné polovině, ale teď to trochu uspěchal Pröpper, který vystřelil hodně vedle brány.

90+2
    Běží již druhá minuta nastavení a Guzan drží míč. Spojené státy americké jsou blízko překvapivé výhry!
    Bobby WOOD - 3:4

90
    Američané právě vstřelili branku!
    Toto je naprosto neuvěřitelný zápas! Hned z protiútoku po de Jongově šanci střílí USA další branku. Přihrávka od Morrise se dostala až k BOBBY WOODOVI a ten propálil Cillessena.
    Luuk de Jong trefil tyč

89
    Rychle na druhou stranu! De Jongovu první ránu zlikvidoval Guzan, ale poté se domácí útočník dostal k dorážce a tou trefil tyč!
    Danny WILLIAMS - 3:3

89
    Cillessen nejdříve zlikvidoval obrovskou šanci USA, ale poté hosté zahrávali roh, míč se dostal až k DANNY WILLIAMSOVI a ten za pomoci teče dostal střelou míč do brány.

88
    Luuk de Jong by si gól přeci jenom chtěl dát, avšak jeho pokus z dobré vzdálenosti zneškodnil Guzan.

87
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci a Nizozemci zatím drží jednobrankové vedení.

86
    Druhou žlutou kartu zápasu dostává opět hráč Nizozemska. Tentokrát jim je Gregory van der Wiel.

85
    Po faulu jednoho z domácích měli Američané výhodu volného kopu z téměř dokonalé pozice, ale Johnson trefil jen zeď.
    Závar před Guzanem

83
    Neuvěřitelné! Blind si zaběhl za svého strážce, přihrávkou ke skórování vybídl Luuka de Jonga, ale tomu se míč jaksi zamotal mezi nohami, odrazil od tyče a svědky čtvrté branky Nizozemska jsme tak nebyli.

Lukáš Podleśny

Branky: 27. Huntelaar (Depay), 49. Huntelaar (van der Wiel), 53. Depay (Huntelaar) – 33. Zardes (Johnson), 70. Brooks (Yedlin), 89. Williams, 90. Wood (Morris)

Karty:   66. Blind (NED), 86. van der Wiel (NED)

Nizozemsko: Cillessen – Janmaat (46.van der Wiel), Bruma, Martins Indi, Blind – Clasie (78.Sneijder), Wijnaldum – Promes (46.Narsingh), Van Persie (56.Pröpper), Depay – Huntelaar (78.de Jong)
    Náhradníci: Krul, Vermeer – van der Wiel, Veltman, Rekik, Willems, de Vrij, Narsingh, Pröpper, de Jong, Chery, Berghuis, Sneijder

USA: Guzan – Chandler, Alvarado (46.Orozco), Brooks, Shea (56.Yedlin) – Beckerman (63.Williams), Morales (56.Diskerud), Bradley – Johnson, Johánnsson (65.Wood), Zardes (81.Morris)
    Náhradníci: Rimando – Yedlin, Evans, Morris, Diskerud, Agudelo, Williams, Orozco, Ibarra, Wood

Rozhodčí: M. Strömbergsson – M. Klasenius, D. Wärnmark (vš. SWE)