Ekvádor – Bolívie 2:3 (kon.) | Chile – Mexiko 3:3 (kon.) | Paraguay – Jamajka 1:0 (kon.)
Paraguay
1:0 (1:0)
Jamajka
Úterý 16.06.2015, 23:00 • Estadio Regional Calvo y Bascuñán, Antofagasta • Copa América • Skupina B

86
    Paraguay také střídá naposledy! Zatím jediný střelec tohoto utkání Edgar Benítez jde střídat a na posledních pár minut se na hřiště podívat Molinas.

77
    Třetí střídání v řadě! Jamajka provádí poslední změnu v tomto utkání! Na hřišti dnes dohrál Dawkins, kterého nahrazuje Mattocks. Kouč Schäfer lehce riskuje, neboť do konce zbývá ještě necelých patnáct minut a Jamajka má již všechny možnosti střídání vyčerpané.

76
    V dnešním utkání dohrál také levý obránce Samudio, který si přivodil nějaké zranění. Na jeho místo jde Ivan Piris.

75
    Paraguay provádí první střídání v tomto zápase! Ze hřiště jde právě Raul Bobadilla, který odvedl velmi dobrý výkon. Na jeho místo jde Nelson Valdéz, který v prvním zápase vstřelil vyrovnávací branku v zápase s Argentinou!

62
    Jamajka vzápětí střídá podruhé! Kouč Schäfer stahuje ze hry Gilese Barnese, kterého nahrazuje Deshorn Brown!

57
    První střídání tohoto zápasu provádí německý kouč Schäfer. Dnes na hřišti dohrál Dawkins, kterého nahrazuje Lance Laing! Německý kouč chce tímto tahem jistě oživit ofenzivní část hry.