Středa 17.06.2015, 06:15Evropské hry Baku 2015

Od nás je to pro dnešek vše, avšak již zítra ráno se na Vás těšíme opět při programu osmého dne Evropskych her v Baku. Na počtenou! (20:51:26)
    Poslední trénink dvou českých cyklistů a jedné cyklistky před zítřejší časovkou.

20:48
    Rusky obrátily třetí set a vyhrály ho 26:24. Chorvatky tak porazily hladce 3:0.

20:25
    Dnes jsou již všechny medailové sady rozdány, je tedy čas na bilancování. Slovensko získalo do své sbírky stříbro zásluhou Erika Vargy a bronz díky Juraji Tužinskému.

20:17
    Rusky vedou ve volejbale nad Chorvatkami již 2:0 na sety.
    Britka Jonesová může slavit!

20:01
    Dnešní obě sady medailí v taekwondu jsou rozdány. Mezi ženami se ze zlata v kategorii do 57 kg raduje Britka Jonesová a mezi muži v kategorii do 68kg zlatou vybojoval Ázerbajdžánec Taghizade.

Muži do 68kg: 1. Taghizade (AZE), 2. Robak (POL), 3. Gonazles Bonilla (ESP) a Denisenko (RUS).
    Ženy do 57kg: 1. Jonesová (GBR), 2. Zaninovičová (CRO), 3. Glasnovičová (SWE) a Calvo-Gomezová (ESP).

19:40
    V Baku se dnes ještě dohrává poslední zápas volejbalového programu mezi Ruskem a Chorvatskem (1:0 na sety), dva zápasy plážového volejbalu a finále taekwonda. Tím bude bohatý program středečního dne zakončen.
    Martin Pelc předvedl výbornou povinnou sestavu, avšak o něco horší volnou. Nakonec je z toho 16. místo.

19:18
    Kvalifikace na trampolíně je u konce. Češi bohužel do finále neproklouzli, Naim Ashhab skončil patnáctý a hned za ním zakončil soutěž Martin Pelc.

19:13
    České beach volejbalisty Karolína Řeháčková a Eliška Gálová zvítězily ve třetím setu zápasu s Uliiou Karimovovou a Raquel Ferreirovou 15:8 a celkově vítězí v utkání 2:1 na sety!

19:10
    Tři míče scházejí Řeháčkové s Gálovou, aby ovládly zápas proti domácím hráčkám! 12:7.

19:08
    Karimovová s Ferreirovou mírně snižují, Češky však stále vedou poměrně komfortně 10:6.

19:07
    9:4! Tohle už vypadá hodně nadějně pro české plážové volejbalistky!

19:05
    Řeháčková s Gálovou se svým soupeřkám utrhly! Vedou 7:4!

19:03
    Na začátku třetího setu jsou prozatím úspěšnější Češky, které vedou 4:3. Ve třetím setu se hraje do 15 bodů!
    Česko-ázerbajdžánské drama v plážovém volejbalu.

18:58
    Výborně! České volejbalistky ovládly druhý set 23:21 a o vítězkách rozhodne až třetí set!