Denní liveblog Baku 2015 (18. června 2015)

Čtvrtek 18.06.2015, 07:00Evropské hry Baku 2015

To je od nás pro dnešek vše, na počtenou. (22:20:31)

22:17
    Další soutěže a disciplíny historicky prvních Evropských her tu ale budou za pár hodin znovu. Sledujte náš liveblog i zítra. Do té doby na shledanou a dobrou noc!

22:15
    Polsko dokonalo obrat v zápase se Srbskem a vítězí 15:9 v pátem setu. Poslední výměna tohoto volejbalového zápasu také ukončila celý čtvrteční den na Evropských hrách v Baku.

21:54
    Srbové ztratili vedení 2:0 na sety a zápas pokračuje. S ním i celý program dnešního dne Her. O osudu volejbalového klání rozhodne pátá sada.

21:16
    Poláci snižují na 1:2 na sety. Program sedmého dne Her tak nekončí. Po polské výhře 25:15 bude následovat čtvrtý set.

20:49
    I druhý set ovládli Srbové, Poláci padli 21:25. Budou k srbskému vítězství stačit tři sety?

Prožili jsme dnes jeden den s olympijskou medailistkou Adélou Sýkorovu. Jak se připravuje na svůj zítřejší závod v Baku, kde bude patřit k hlavním favoritkám? Držte palce!#baku2015 #olympijskytym

Posted by Český olympijský tým on 18. červen 2015

20:23
    Zbytek čtvrtečního programu Her obstará volejbalový duel mezi Srby a Poláky. Hraje se druhý set, první získalo Srbsko (25:13).

20:20
    Ve čtvrtfinále bude Žolnerčíková s Jakubšovou chybět. Španělky ovládly třetí sadu 15:11 a Češky končí v osmifinále.

20:05
    Druhá česká beachvolejbalová dvojice si počíná v osmifinále hodně houževnatě. Po prohraném úvodním setu Žolnerčíková s Jakubšovou zabraly a po výhře 22:20 vyrovnaly. O postupu rozhodne třetí sada.

19:48
    Poslední medaile se v rámci sedmého dne Evropský her rozdělovaly v taekwondu mužů do 80 kg. Zlato slaví domácí borec.

Konečné pořadí:

1. Beigi Harchegani (AZE)
    2. Gaun (RUS)
    3. Ferreria (POR) a Muhammad (GBR)

19:44
    Žolnerčíková s Jakubšovou prohrály první set. Španělky zvládly úvodní sadu v poměru 21:16 a jdou do vedení 1:0.
    Lutalo Muhammad (GBR) společně s Juliem Ferrirou (POR) slaví bronz v taekwondu mužů do 80 kg. Aktuálně probíhá finále.

19:33
    Taekwondo žen do 67 kg ovládla Ruska Baryšnikovová, která ve finále porazila domácí Azizovou 6:5 a slaví zlato.

1. Baryšnikovová (RUS)
    2. Azizová (AZE)
    3. Tatarová (TUR) a Johanssonová (SWE)

19:27
    Duel českých beachvolejbalistek před malou chvílí začal. Jak si Žolnerčíková s Jakubšovou povedou proti španělské dvojici?

19:25
    Pětisetová bitva mezi volejbalisty Itálie a Belgie je u konce. Belgičané vyhráli závěrečnou sadu 15:13. Následovat bude utkání Srbska s Polskem.

19:16
    Začíná finále žen do 67 kg v taekwondu, ve kterém se proti sobě postaví Azizova (AZE) s Baryšnikovovou (RUS). Známé už jsou obě bronzové medailistky. Třetí místo slaví Tatarová z Turecka a Johanssonová ze Švédska.

19:10
    Volejbalový zápas mezi Belgií a Itálii jde do pátého setu. Italové vyhráli čtvrtou sadu 25:12 a vyrovnali na 2:2.