FK Rakovník – Česká Lípa 0:1 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Nástěnky Brno 1:2 (kon.) | FK Rakovník – Balticflora Teplice 5:0 (kon.)
Česká Lípa – Nástěnky Brno 1:0 (kon.) | Balticflora Teplice – Gamaspol Jeseník 0:6 (kon.) | Nástěnky Brno – FK Rakovník 0:3 (kon.)
Balticflora Teplice – Česká Lípa 0:5 (kon.) | Gamaspol Jeseník – FK Rakovník 1:3 (kon.) | Nástěnky Brno – Balticflora Teplice 9:1 (kon.)
Česká Lípa – Gamaspol Jeseník 2:2 (kon.) | Betis Kadaň – ŠT ZOO Ústí n/L 2:2 (kon.) | Panorama Ostrava – Slavia Sokol Vysočany 1:1 (kon.)
Betis Kadaň – Sokol Sezimovo Ústí 2:0 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Slavia Sokol Vysočany 1:3 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – Panorama Ostrava 1:2 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Betis Kadaň 2:0 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – ŠT ZOO Ústí n/L 1:1 (kon.) | Panorama Ostrava – Betis Kadaň 2:0 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Sokol Sezimovo Ústí 9:1 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Panorama Ostrava 0:3 (kon.)
FC Balticflora Teplice
0:6 (0:3)
AC Gamaspol Jeseník
Sobota 20.06.2015, 11:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Mistrovství České republiky žen • Skupina A

Jeseník si jasným brankovým rozdílem zajistil další body za výhru, Teplice prohrály 0:6.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (11:44:56)

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

21:54
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    BARBORA BERKOVÁ si poradila s kulatým nesmyslem a zamířila mezi nohy brankářky. Bez asistence.

20:35
    Kristýna Halgašová rozehrála a balón přihrála MICHAELE LUKAŠOVÉ, která se bezchybně strefila do pravé horní šibenice. Asistence: Kristýna Halgašová.

17:55
    Marie Macečková zahlédla volnou a nikým nechráněnou LENKU MIKULOVOU. Druhá jmenovaná mířila z brankoviště přesně a zajistila čtyřbrankové vedení. Asistence: Marie Macečková.

15:44
    Mikulová z dálky nastřelila břevno.

13:37
    Hra se odehrává především na útočné polovině Jeseníku.

12:01

První dvanáctiminutovka byla mnohem šťastnější pro Jeseník. Holky dokázaly nastřílet tři branky. Teplice mají na zvrat zápasu dvanáct minut.

12:00

10:16
    Rozhodčí zastavují hru a pro Dražanovou nejspíše skončil turnaj. S velkou bolestí opouští hrací plochu a je pro ní přivolána rychlá záchranná služba.

07:40
    MONIKA PLHÁKOVÁ se prosadila pěknou střelou do svatyně Teplic. Bez asistence.

05:15
    KLÁRA FÖMMOVÁ si poradila s míčem a dokonale poslala balón za záda Karolíny Holíkové z předbrankového prostoru. Bez asistence

04:52
    Halgašová zamířila nad.

03:40
    Jeseník je rychlejší a přesnější.

01:19
    LENKA MIKULOVÁ centrovala balón od spoluhráčky a dokopla ho do brány domácích futsalistek. Bez asistence.

00:01

Teplice nastupují v dresech zelených, Jeseník zvolil bíločervenou kombinaci dresů. Rozhodčí budou soudcovat v dresech černých.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Jiří Šmid.
    Druhý rozhodčí: Zdeněk Nagy.

FC Balticflora Teplice: K. Holíková – B. Holíková, Dražanová, Fišerová, Kančiová, připravena Jasanová – Martinová, Götzová – Růžičková, Dudová. Trenéři: Bohumil Kundrhalt, Zdeněk Zítka.

AC Gamaspol Jeseník: Vitaulová – M. Plháková, Mikulová, Lukašová, Macečková – Polišenská, Benková – Halgašová, Frömmlová. Trenér: Milan Novák.

?

Hrací doba činí pro všechna utkání dvakrát dvanáct minut hrubého času vyjma finále, které se bude hrát dvakrát patnáct minut hrubého času.
    Přestávka bude sloužit pouze k výměně stran, pouze ve finále bude pauza dlouhá pět minut.
    Družstva se mohou za poločas provinit třemi akumulovanými fauly, po čtvrtém a každém dalším následuje desetimetrový pokutový kop.
    Za jeden zápas má každé družstvo nárok na jeden time-out v době trvání jedné minuty.

Po vítězství jsou ve skupině přičteny vítězi tři body, při remíze berou obě družstva jeden bod, po porážce zůstává poražený bez bodu. O pořadí rozhodují kritéria uvedená v Soutěžním řádu futsalu FIFA (počet bodů, vzájemné utkání, rozdíl skóre, větší počet nastřílených gólů, atd.).
    U zápasů, kde musí být znám vítěz, se v případě nerozhodného výsledku neprodlužuje. Kopou se tři kopy ze značky šestimetrového pokutového kopu. Pokud se nerozhodne, pokračuje stejná trojice hráček ve stejném pořadí, ale už po jedné sérii (systémem „náhlá smrt“).

V sobotu 20. 6. 2015 je deset družstev rozděleno do dvou pětičlenných skupin, přičemž pro poslední týmy ze skupiny A i B turnaj končí. Zbylých osm celků pokračuje v neděli 21. 6. 2015 vyřazovacími boji, prvním kolem je čtvrtfinále.

Skupina „A“: FK Rakovník (Středočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa (Liberecký kraj), AC Gamaspol Jeseník (Olomoucký kraj), Nástěnky Brno (Jihomoravský kraj), FC Balticflora Teplice (Ústecký kraj).

Skupina „B“: FC Betis Kadaň (Ústecký kraj), ŠT ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj, pořadatelský celek), FK Panorama Ostrava (Moravskoslezský kraj), Slavia Sokol Vysočany (Praha, obhájce titulu), Sokol Sezimovo Ústí (Jihočeský kraj).

Příjemné sobotní dopoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho vypukne pátý zápas 9. mistrovství České republiky žen ve futsalu. Tým FC Balticflora Teplice vyzve v rámci skupiny A celek AC Gamaspol Jeseník.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 11:00 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Tereza Košťálová

Branky: 2. Mikulová, 6. Frömmová, 8. M. Plháková, 18. Mikulová (Macečková), 21. Lukašová (Halgašová), 22. Berková

Rozhodčí: Šmid, Nagy