FK Rakovník – Česká Lípa 0:1 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Nástěnky Brno 1:2 (kon.) | FK Rakovník – Balticflora Teplice 5:0 (kon.)
Česká Lípa – Nástěnky Brno 1:0 (kon.) | Balticflora Teplice – Gamaspol Jeseník 0:6 (kon.) | Nástěnky Brno – FK Rakovník 0:3 (kon.)
Balticflora Teplice – Česká Lípa 0:5 (kon.) | Gamaspol Jeseník – FK Rakovník 1:3 (kon.) | Nástěnky Brno – Balticflora Teplice 9:1 (kon.)
Česká Lípa – Gamaspol Jeseník 2:2 (kon.) | Betis Kadaň – ŠT ZOO Ústí n/L 2:2 (kon.) | Panorama Ostrava – Slavia Sokol Vysočany 1:1 (kon.)
Betis Kadaň – Sokol Sezimovo Ústí 2:0 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Slavia Sokol Vysočany 1:3 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – Panorama Ostrava 1:2 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Betis Kadaň 2:0 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – ŠT ZOO Ústí n/L 1:1 (kon.) | Panorama Ostrava – Betis Kadaň 2:0 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Sokol Sezimovo Ústí 9:1 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Panorama Ostrava 0:3 (kon.)
Nástěnky Brno
9:1 (4:0)
FC Balticflora Teplice
Sobota 20.06.2015, 13:15 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Mistrovství České republiky žen • Skupina A

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 13:15 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Příjemné sobotní odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho vypukne devátý zápas 9. mistrovství České republiky žen ve futsalu. Tým Nástěnky Brno vyzve v rámci skupiny A celek FC Balticflora Teplice.

V sobotu 20. 6. 2015 je deset družstev rozděleno do dvou pětičlenných skupin, přičemž pro poslední týmy ze skupiny A i B turnaj končí. Zbylých osm celků pokračuje v neděli 21. 6. 2015 vyřazovacími boji, prvním kolem je čtvrtfinále.

Skupina „A“: FK Rakovník (Středočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa (Liberecký kraj), AC Gamaspol Jeseník (Olomoucký kraj), Nástěnky Brno (Jihomoravský kraj), FC Balticflora Teplice (Ústecký kraj).

Skupina „B“: FC Betis Kadaň (Ústecký kraj), ŠT ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj, pořadatelský celek), FK Panorama Ostrava (Moravskoslezský kraj), Slavia Sokol Vysočany (Praha, obhájce titulu), Sokol Sezimovo Ústí (Jihočeský kraj).

Hrací doba činí pro všechna utkání dvakrát dvanáct minut hrubého času vyjma finále, které se bude hrát dvakrát patnáct minut hrubého času.
    Přestávka bude sloužit pouze k výměně stran, pouze ve finále bude pauza dlouhá pět minut.
    Družstva se mohou za poločas provinit třemi akumulovanými fauly, po čtvrtém a každém dalším následuje desetimetrový pokutový kop.
    Za jeden zápas má každé družstvo nárok na jeden time-out v době trvání jedné minuty.

Po vítězství jsou ve skupině přičteny vítězi tři body, při remíze berou obě družstva jeden bod, po porážce zůstává poražený bez bodu. O pořadí rozhodují kritéria uvedená v Soutěžním řádu futsalu FIFA (počet bodů, vzájemné utkání, rozdíl skóre, větší počet nastřílených gólů, atd.).
    U zápasů, kde musí být znám vítěz, se v případě nerozhodného výsledku neprodlužuje. Kopou se tři kopy ze značky šestimetrového pokutového kopu. Pokud se nerozhodne, pokračuje stejná trojice hráček ve stejném pořadí, ale už po jedné sérii (systémem „náhlá smrt“).

?

Nástěnky Brno: Alexandra Horáčková – Štefaniková, Honková, Špičková, Vejlupková – Soušková, Jouklová – I. Veselá, Žáková. Trenér: Michal Odehnal.

FC Balticflora Teplice: K. Holíková – B. Holíková, Dražanová, Fišerová, Kančiová, připravena Jasanová – Martinová, Götzová – Růžičková, Dudová. Trenéři: Bohumil Kundrhalt, Zdeněk Zítka.

Rozhodčí: Novotný, Navrátilová.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Jan Novotný.
    Druhý rozhodčí: Pavla Navrátilová.

Brno nastupuje v dresech modrých, Teplice zvolily taktéž zelenou kombinaci dresů. Rozhodčí budou soudcovat v dresech žlutých.

00:01

00:33
    Hraje se prozatím spíše na středu hřiště.

03:15
    Tým Nástěnky Brno právě vstřelil branku!
    Marie Jouklová pomohla při prvním gólu, který vstřelila Gabriela Špičková. Asistence: Marie Jouklová.

03:48
    Iva Veselá přesně přihrála JANĚ SOUŠKOVÉ, která prostřelila brankářku bezchybně.

05:40
    Brno stále tlačí Teplice do obranné poloviny hřiště.

07:13
    Vejlupková nastřelila pouze břevno.

08:43
    TEREZIE ŽÁKOVÁ využila přihrávky od Ivy Veselé a trefila se přesně do černého z těsné blízkosti. Asistence: Iva Veselá.

11:01
    Marie Jouklová a TEREZA HONKOVÁ se postaraly o čtvrtý gól tohoto zápasu krásnou souhrou před bránou. Asistence: Marie Jouklová.

12:00

Brno prozatím po první dvanáctiminutovce vede o čtyři branky, Teplicím se prozatím nedaří vstřelit branku.

12:01

13:34
    Honková nahrála Jouklová, ale Jouklové se dorážka nevydařila.

15:04
    Honková se opět snažila navýšit, ale míč do brány neletěl.

15:36
    Marie Jouklová si připisuje další asistenci, tentokrát u střelkyně GABRIELY ŠPIČKOVÉ. Úspěšná střelkyně trefila bránu jedovkou z brankoviště. Asistence: Marie Jouklová.

16:39
    JANA SOUŠKOVÁ si sama poradila s balónem před brankovištěm a namířila přesně.

17:18
    Iva Veselá se prosazuje u třetího gólu jako nahravačka. Tentokrát nahrávala opět TEREZE SOUŠKOVÉ a společně zopakovaly akci jako ve čtvrté minutě zápasu. Asistence: Iva Veselá.

19:48
    GABRIELA ŠPIČKOVÁ prostřelila vše, co jí stálo v cestě a je další, který se prezentuje přesným zásahem z blízka. Bez asistence.

20:05
    Tereza Honková přihrála GABRIELE ŠPIČKOVÉ, která nahrávky k pravé straně hřiště využila a perfektně zamířila do brány hostů. Asistence: Tereza Honková.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

22:17
    Souškové nevyšla přízemní střela, kterou vychytala brankářka Horáčková.

23:59
    Teplice právě vstřelily branku!
    ANDREE HÖHNOVÉ vyšla až druhá střela na bránu a v poslední vteřině snížila vedení a nulové konto gólmanky přesnou jedovkou z ostrého úhlu. Bez asistence.

Předposlední zápas skupiny A skončil jasným vítězstvím Nástěnek z Brna. Brňačky dokázali Balticfloru porazit o osm branek.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (13:56:45)

Tereza Košťálová

Branky: 4. Špičková (Jouklová), 4. Soušková (Veselá), 9. Žáková (Veselá), 12. Honková (Jouklová), 16. Špičková (Jouklová), 17. Soušková, 18. Soušková (Veselá), 20. Špičková, 21. Špičková (Honková) – 24. Höhnová

Rozhodčí: Novotný, Navrátilová