FK Rakovník – Česká Lípa 0:1 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Nástěnky Brno 1:2 (kon.) | FK Rakovník – Balticflora Teplice 5:0 (kon.)
Česká Lípa – Nástěnky Brno 1:0 (kon.) | Balticflora Teplice – Gamaspol Jeseník 0:6 (kon.) | Nástěnky Brno – FK Rakovník 0:3 (kon.)
Balticflora Teplice – Česká Lípa 0:5 (kon.) | Gamaspol Jeseník – FK Rakovník 1:3 (kon.) | Nástěnky Brno – Balticflora Teplice 9:1 (kon.)
Česká Lípa – Gamaspol Jeseník 2:2 (kon.) | Betis Kadaň – ŠT ZOO Ústí n/L 2:2 (kon.) | Panorama Ostrava – Slavia Sokol Vysočany 1:1 (kon.)
Betis Kadaň – Sokol Sezimovo Ústí 2:0 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Slavia Sokol Vysočany 1:3 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – Panorama Ostrava 1:2 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Betis Kadaň 2:0 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – ŠT ZOO Ústí n/L 1:1 (kon.) | Panorama Ostrava – Betis Kadaň 2:0 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Sokol Sezimovo Ústí 9:1 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Panorama Ostrava 0:3 (kon.)
FC Betis Kadaň
2:0 (1:0)
Sokol Sezimovo Ústí
Sobota 20.06.2015, 15:30 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Mistrovství České republiky žen • Skupina B

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 15:30 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Příjemné sobotní odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho vypukne třináctý zápas 9. mistrovství České republiky žen ve futsalu. Tým FC Betis Kadaň vyzve v rámci skupiny B celek Sokol Sezimovo Ústí.

V sobotu 20. 6. 2015 je deset družstev rozděleno do dvou pětičlenných skupin, přičemž pro poslední týmy ze skupiny A i B turnaj končí. Zbylých osm celků pokračuje v neděli 21. 6. 2015 vyřazovacími boji, prvním kolem je čtvrtfinále.

Skupina „A“: FK Rakovník (Středočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa (Liberecký kraj), AC Gamaspol Jeseník (Olomoucký kraj), Nástěnky Brno (Jihomoravský kraj), FC Balticflora Teplice (Ústecký kraj).

Skupina „B“: FC Betis Kadaň (Ústecký kraj), ŠT ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj, pořadatelský celek), FK Panorama Ostrava (Moravskoslezský kraj), Slavia Sokol Vysočany (Praha, obhájce titulu), Sokol Sezimovo Ústí (Jihočeský kraj).

Hrací doba činí pro všechna utkání dvakrát dvanáct minut hrubého času vyjma finále, které se bude hrát dvakrát patnáct minut hrubého času.
    Přestávka bude sloužit pouze k výměně stran, pouze ve finále bude pauza dlouhá pět minut.
    Družstva se mohou za poločas provinit třemi akumulovanými fauly, po čtvrtém a každém dalším následuje desetimetrový pokutový kop.
    Za jeden zápas má každé družstvo nárok na jeden time-out v době trvání jedné minuty.

Po vítězství jsou ve skupině přičteny vítězi tři body, při remíze berou obě družstva jeden bod, po porážce zůstává poražený bez bodu. O pořadí rozhodují kritéria uvedená v Soutěžním řádu futsalu FIFA (počet bodů, vzájemné utkání, rozdíl skóre, větší počet nastřílených gólů, atd.).
    U zápasů, kde musí být znám vítěz, se v případě nerozhodného výsledku neprodlužuje. Kopou se tři kopy ze značky šestimetrového pokutového kopu. Pokud se nerozhodne, pokračuje stejná trojice hráček ve stejném pořadí, ale už po jedné sérii (systémem „náhlá smrt“).

?

FC Betis Kadaň: Bubelová – Mrázová, Pešoutová, Šídlochová, Špatná, připravena Worapková – Lukešová, Medková – Blůmová, Badinková – připravena Kytková. Trenér: Jaroslav Mezera.

Sokol Sezimovo Ústí: Doubková – Pěchová, Koktavá, Macková, Pajerová – Smržová, Hrobská – Hliňáková. Trenér: Vlastislav Feik.

Rozhodčí: Košťál, Mikan.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Milan Košťál;
    druhý rozhodčí: Karel Mikan.

Kadaň nastupuje v dresech fialových, Sezimovo Ústí zvolilo černou kombinaci dresů. Rozhodčí budou soudcovat v dresech červených.

00:01

00:38
    Hrobská kopala z dálky, ale gólmanka její úmysl včas přečetla a míč chytila do náruče.

02:37
    Medková se pokusila vystřelit, obrana v gólu úspěšně zabránila.

04:08
    Pešoutová nastřelila pravou tyč.

05:33
    Kadani se dorážky před bránou nedaří, brankářka je úspěšnější.

08:38
    Hrobská neproměnila přímý volný kop.

11:15
    Byla nařízena penalta proti Sezimově Ústí.

11:29
    Kadaň právě vstřelila branku!
    LENKA MEDKOVÁ proměnila nařízenou penaltu přesným zásahem za záda Evy Doubkové. Bez asistence.

12:00

V první dvanáctiminutovce se prosadila v poslední chvíli Kadaň. Konkrétně se zhruba půl minuty před koncem do černého trefila Lenka Medková.

12:01

14:17
    DENISA BADINKOVÁ z těsné blízkosti navyšuje skóre střelou k levé tyči do spodní části branky. Asistence: Lenka Medková.

17:08
    Oddechový čas pro domácí.

Dnešní utkání sledují 72 diváci.

19:32
    Smržová nastřelila Blůmovou do ruky, když se pokusila dělovkou navýšit stav.

21:05
    Macková neproměnila desetimetrový kop.

23:05
    Utkání se už spíše jen dohrává.

Po čtyřiadvaceti minutách končí duel mezi Kadaní a Sokolem. Dvoubrankovým náskokem vyhrála Kadaň.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (16:08:58)