Středa 24.06.2015, 06:30Evropské hry Baku 2015

To je od nás pro dnešek vše, na počtenou. (19:51:11)

19:52
    Záhy ovšem započne další hrací den, ze kterého rovněž budete moci sledovat náš liveblog. Do té doby na shledanou!

19:50
    Rusko získává třetí set v poměru 25:22 a ovládá celý duel. Francii poráží 3:0. Volejbal zároveň ukončil i celý středeční program Her.
    Volejbal na Evropských hrách rozhodně nenudí. V zápase Srbska s Německem takto jeden z hráčů dokázal zachránit zdánlivě ztracený bod.

19:18
    Rusko jde do vedení 2:0 na sety. Druhou sadu ovládli Rusové v poměru 25:23. Dokončí zápas ve třetím dějství?

19:07
    „Mohla to být lepší. Mohlo to být horší. Což je za tři, takže vlastně dobrý,“ říkal po losu osmifinále badmintonového turnaje Petr Koukal. Jak se mu povede?

19:02
    Poslední zápas třináctého dne probíhá v Crystal Hall. První set duelu mezi Francií a Ruskem ovládli Rusové v poměru 25:23. Probíhá druhá sada, stav je aktuálně 16:15.

18:55
    21:10! Češi svůj zápas zvládají a Švýcary v pohodě poráží. Po výhře nad Andorrou si tak naši reprezentanti připisují druhou středeční výhru.

18:50
    Zbývají poslední tři minuty. Češi mohou být spokojenější, Švýcaři už ztrácí šest bodů – 14:8!

18:46
    Polovina zápasu českých basketbalistů už je odehrána. Naši reprezentanti se drží ve vedení – 10:6.

18:42
    Češi už svůj duel zahájili! Odehrány jsou první minuty, stav je aktuálně 5:3 pro naše reprezentanty.

18:37
    Oba ženské duely v 3x3 basketbalu už skončily. Na řadu tak za pár okamžiků přijdou čeští borci, kteří se utkají se Švýcarskem.
    Volejbalový mač mezi Francií a Ruskem pravděpodobně celý dnešní program uzavře. V duelu probíhá první sada.

18:29
    Ukrajina vítězí nad domácími plážovými fotbalisty v poměru 3:1. První čtveřice zápasů tohoto sportu na Evropských her je tak za námi. Pozornost si nyní zaslouží zápas volejbalu, Francie s Ruskem zatím hraje vyrovnaně – 14:14. Probíhají rovněž i zápasy 3x3 basketbalu žen.

18:17
    Bitva mezi Francií a Ruskem už začala. V plážovém fotbalu se hraje třetí perioda. Ukrajina nad Ázerbájdžánem vede 3:1, do konce základní hrací doby zbývá sedm minut.

18:03
    Největší porci zápasů však nabízí streetball. Z šestice dosud neodehraných klání českého fanouška zaujme nejvíc duel, který startuje v 18.35. Proti Čechům se postaví Švýcaři.

17:56
    V šest hodin začíná poslední volejbalový zápas třináctého dne Her. V něm se proti sobě postaví Francie a Rusko. Zároveň je v plném proud poslední duel plážového fotbalu. V úvodu druhé periody vede Ukrajina na domácími borci 2:1.

17:48
    Známe další výsledky medailových disciplín. Program šermu uzavřelo ženské finále fleretu, které ovládla Italka Volpiová. Rusko má dnes z šermu druhé stříbro, poraženou finalistkou se stala Alborová.
    Bronz se uděloval poraženým semifinalistům boxu (muži do 81 kg). Třetí místo obsadil Chyžniak (UKR) a Siljagin (RUS).

17:44
    21:6! Češky porážejí Turecko a ve streetballu už mají druhou výhru. V zápase byla nejvíce vidět Tereza Vorlová, jež si připsala osm bodů.