Plavání - semifinále a finále (kon.)
Plavání - semifinále a finále

Středa 24.06.2015, 14:30Evropské hry - Plavání

Druhý den plaveckých disciplín je za námi! Viděli jsme opět výborné výkony. Česká reprezentantka Barbora Seemanová obsadila ve finále závodu na 100 metrů volným stylem skvělé čtvrté místo a Marek Osina se dokázala v závodě 200 metrů (polohový závod) probojovat do finále! Dalšímu českému reprezentantovi Josefu Moserovi bohužel postup unikl!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:10:26)
    Závěr štafety

4x100m
    Ruska Arina Openjaševová dofinišovala pro další zlato! Dnes již nasbírala dvě zlata a jedno stříbro! Úžasný počit této ruské plavkyně!

4x100m
    Ruská štafeta vedení nepustila a získává zlatou medaili! Střbro vybojovala štafeta Velké Británie! Na třetí pozici doplavala štafeta Německa!

4x100m
    Ruská štafeta si však vybojovala již velký náskok! Velká Británie ztrácí 1,78 sekundy!

4x100m
    Poslední předváka! Ve vedení je Rusko, které je pronásledováno štafetou Velké Británie!

4x100m
    Vypadá to, že tyto dvě štafety si to rozdají o vítězství. Momentálně je na to lépe ruská štafeta, která je ve vedení.

4x100m
    Po druhé předávce je ve vedení štafeta Velké Británie! Ruská štafeta ztrácí 36 setin sekundy!

4x100m
    Máme za sebou první předávku. Do vedení se dostává Velká Británie, která je pronásledována štafetou Ruska!

4x100m
    Výborně odstartovala štafeta Estonska, která po první části závodu překvapivě vede!

4x100m
    Finále mix štafety právě začalo!

4x100m
    Nyní se dostáváme k poslední disciplíně dnešního dne! Na své pozice přicházejí štafety!

Před námi je poslední disciplína – mix štafeta 4x100 metrů! Ta však přijde na řadu až po krátké pauze!
    Výsledky finále mužů 1500 metrů volný styl

1500mM
    D´Oriano svůj náskok udržel a získává zlatou mediali! Maksumov doplaval na druhém místě! Bronzovou medaili nakonec vybojoval Hinawi z Izraele!

1500mM
    Posledních 100 metrů mají před sebou plavci a ve vedení je stále Francouz D´Oriano! Jeho náskok akutálně činí 92 setin sekundy!
    Na čele je již jen dvojice plavců, kteří si to rozdají o zlato!

1500mM
    Do cíle zbývá 300 metrů a Nicolas D´Oriano navyšuje svůj náskok na čele! Ruský plavec se však nevzdává a bojuje!