Španělsko - Maďarsko 5:2 (kon.) | Portugalsko - Ukrajina 5:4 po prodl. (kon.)
Rusko - Itálie 4:6 (kon.) | Ázerbájdžán - Švýcarsko 4:7 (kon.)
Portugalsko - Ukrajina

5:4 po prodl.

(1:0, 1:4, 2:0, 1:0)

Čtvrtek 25.06.2015, 14:30 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina A

37:46
    Olexandr Kornijčuk dostvá žlutou kartu!

37:08
    GÓL PORTUGALSKO
    Portugalsko se prosazuje v nastaveném čase! Obrat portugalská dokonal BERNARDO SANTOS, nicméně Ukrajina má stále čas na vyrovnání!

33:24
    Portugalsko čtyři minuty před koncem srovnává na 4:4! O vyrovnávací branku se postaral JORDAN SANTOS!

31:01
    Portugalci se necelých pět minut před koncem utkání prosazují! O snížení se postaral NUNO BELCHIOR!

26:39
    První žlutou kartu tohoto zápasu dostává Portugalec Jordan Santos!

23:36
    Portugalsko v samotném závěru druhé třetiny snižuje na 2:4! Kontaktní branku vstřelil RUI COIMBRA!

21:55
    GÓL UKRAJINA
    Ukrajina ve druhé třetině naprosto dominuje! Čtvrtou branku hostujícího celku přidává ROMAN PAČEV, pro kterého je to druhá branka v tomto zápase!

19:24
    Ukrajina odskakuje na rozdíl dvou branek! Z volného přímého kopu se prosazuje OLEXANDR KORNIJČUK, který dává hostům potřebný klid!

14:09
    Tak pozor! Ukrajina otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení! Trefil se ROMAN PAČEV!

13:59
    Ukrajině se podařilo hned v úvodu druhé třetiny srovnat! O vyrovnání se postaral IGOR BORSUK!