Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc – Piast Gliwice 4:1 (kon.) | FC Košice – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Wiener – Ružomberok 0:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:2 (1:1)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 27.06.2015, 18:00 • Keine Sorgen Arena • Přípravný zápas

55
    Podbrezová dala gól!

V 55.minúte zápasu strieľajú hostia svoj druhý gól a vracajú sa tak späť do vedenia o jeden gól – 2:1! Autorom gólu po rohovom kope je JURAJ PANČÍK!

44
    Domáci tím penaltu nepremieňa!

44
    Bola nariadená penalta pre SV Ried!

24
    SV Ried dal gól!
    V 24.minúte zápasu sa podarilo domácemu celku vyrovnať na 1:1, začíname tak odznova!

18

Je tu prvý gól zápasu, v 18.minúte sa ho podarilo streliť hráčom Podbrezovej, hostia sa tak ujímajú vedenia 1:0! Autorom gólu je PETER GÁL-ANDREZLY!

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až neskôr! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!