Bohemians 1905 – Příbram 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
FC Hradec Králové
2:3 (0:2)
FK Příbram
Sobota 27.06.2015, 15:00 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou • O 3.–4. místo

Zápas o třetí místo právě skončil vítězstvím 1.FK Příbram, kteří po prohře 2:3 s Bohemians stejným poměrem porazili Hradec a končí tak na třetím místě.
    Hradec po výsledcích 0:5 s Boleslaví a 2:3 s Příbramí potvrdil roli outsidera turnaje a končí na čtvrtém místě. (16:34:42)

80

77
    Příbram se snaží dohrát zápas na polovině soupeře.

75
    Mareš krásným centrem vybídl Fořta k osamostatnění v tabulce střelců, ten ale hlavičkou odmítl, k čemuž dopomohl Ottmar vytlačením na tyč.

70
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Fillo ztratil ve středu hřiště důležitý míč, který se následně dostal k Davidu VANĚČKOVI a ten s podobnými situacemi problém nemá – položil si brankáře a do prázdné brány ještě zadělal na drama v posledních minutách.

68
    Dobře to na levé straně udělal Kim, který vybídl zpětným centrem ke skórování Ryse, kterému ovšem střela nesedla a odrazila se jen k Fořtovi, jehož pokus o nůžky taktéž nevyšel.

62
    Příbram právě vstřelila branku!

Po chytrém obloučku Blažka se ocitl sám před bránou Fillo, který ještě posunul na Pavla FOŘTA, který dává svůj druhý turnajový gól, tentokrát do prázdné brány.

59
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Holý.

57
    ¨

Nešťastný moment pro Příbramskou defenzivu, kdy z nedorozumění brankáře a obrany vyústila vlastní branka.

54
    Jiří Janoušek se dostal k zakončení na zadní tyči. Byl ale v těžké pozici a jeho střelu tak bez problému sebral Krček.

52
    Jan Blažek se ukvapil a místo, aby míč ještě podržel nebo rozdal do strany, tak vystřelil málo razantní a ještě k tomu nepřesnou střelu mimo.

50
    Vaněček v těžké pozici chtěl využít nabídky Pázlera, což se mu bohužel pro hradecké nepovedlo.

47
    Chleboun se přízemní střelou pokusil překonat Krčka, na kterého si ovšem nepřišel a který si tak připsal první úspěšný zákrok.

43
    Střídající duo Barák-Blažek vyprodukovalo nebezpečnou situaci před hradeckou bránou.

41

První poločas skončil dvoubrankovým vedením středočeských fotbalistů, kteří jsou tak kousek od zisku třetího místa.

40

39
    Během minuty dvě gólovky Hradce – nejdříve střílel Schwarz a poté musel na brankové čáře zachraňovat Tregler po pěkném přehození Vaněčka.

Jiří Hendrich

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 57. Rys (vla.), 70. Vaněček – 5. Rys, 34. Štípek, 62. Fořt

Karty:   30. Hlavsa (HKR)

FC Hradec Králové: Ottmar – Chleboun, Hlavsa, Zorvan, Janoušek, Pázler, Petrášek (K), Schwarz, Vaněček, Mareš, Vobejda
    Náhradníci: Kopáč, Plašil, Trubač, Stejskal

FK Příbram: 1. poločas : Kočí – Hájovský, Štípek, Končal, Rys (K), Suchan, Divíšek, Pilík, Hnaníček, Tregler, Bednář
    2. poločas : Krček – Kim, Hájovský, Tregler, Krameš, Fillo, Barák, Rys (K), Blažek, Mareš, Fořt,

Rozhodčí: Hrubeš – Jiřík, Arnošt