Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc – Piast Gliwice 4:1 (kon.) | FC Košice – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Wiener – Ružomberok 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:1)
FK Senica
Sobota 27.06.2015, 11:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

SK Sigma Olomouc: Buchta – Hála, Rajnoch, Šindelář, Malovič – Moulis, Ordoš, Cana, Falta, Zahradníček – Chorý
    Náhradníci: Blaha, Kušnír, Vichta, Richter, Kalvach

FK Senica: Šulla – Krč, Pavlík, Jeffrey van Roon, Kontár, Dolný, Hlohovský, Pillár, Kalabiška, Hušek, Kosorin
    Náhradníci: Junas, Otrísal, Komara, Hladík, Mráz, Balážik, Malý.

1

1
    Hostující Kalabiška se dostal za obranu. Balón se k němu snášel vzduchem. Hostující hráč se na něj ovšem natahoval kopačkou marně.

3
    Domácí se dostali do slušné šance. Hála se dostal ke střele, ale trefil pouze boční síť.

5
    Hála tentokrát nakopával balón před branku, kde se ho snažil dorazit do branky Moulis. Tomu se v tísni nepodařilo pořádně zakončit.

7
    Kalabiška se dostal za obranu Olomouce, ale byl přitom přistižen v ofsajdu.

9
    Hostující Pavlík, se dostal po rohu po několika odrazech do zakončení, ale branku Olomouce neohrozil.

14
    K přízemní střele z otočky se dostal Falta, který pořádně protáhl gólmana Šullu. Balón ovšem skončil vedle tyče hostující branky.

16
    Dolný skončil po srážce s protihráčem na trávníku. Hostující hráč se po chvíli zvedl a vypadá to, že bude pokračovat ve hře.

17
    Zahradníček si zpracoval balón, poslal ho následně k levé tyči, kde byl připravený Šulla, jenž balón chytá do rukavic.

19
    Domácím se rýsovala slibná šance, ovšem Moulis byl přistižen v ofsajdu, který byl odmáván a následně také odpískán.

21
    Hraje se fotbal nahoru dolu, Hosté šli do útoku, který obrana Sigmy zastavila a domácí šli následně do rychlého protiútoku.

26
    Hlohovský poslal míč z otočky po zemi. Buchta musel zasahovat u levé tyče. Hostujícímu hráči střela ovšem příliš nesedla a té také scházela potřebná razance.

28
    Příliš brankových příležitostí jsme v dnešním utkání neviděli.

32
    Olomouc právě vstřelila branku!
    MICHAL ORDOŠ dokázal získat balón, udělal si prostor a pěknou střelou po zemi ke vzdálenější tyči otevírá skóre dnešního utkání.

33
    Kosorin se z úhlu snažil trefit mezi tři tyče, ale jeho pokus nakonec mířil pouze do gólmana Buchty.

35
    Jeffrey van Roon centroval před branku, ale tam na míč nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl.

37
    Obrovská šance domácích. Zahradníček byl před gólmanem, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat brankáře Šullu. Balón nakonec skončil vysoko nad brankou Senici.

41
    Rajnoch ukázal výborný obranný zákrok, kterým zabránil přihrávce do volného prostoru. Hosté by se tak dostali do velmi slibné šance.

45
    Senica dala gól! Po rohovém kopu se dostal do zakončení kapitán hostující Senice PETR PAVLÍK, který těsně před koncem poločasu vyrovnává na 1:1.

45

46

50
    Druhý poločas se hraje ze strany na stranu bez výraznějších šancí na obou stranách.

52
    Ordoš dostal příležitost k hlavičce, domácí hráč mířil vysoko nad Šullovu branku.

54
    Při pokusu o centr nakopl Malovič pouze soupeře stojícího před ním.

55
    Po dalším centru se natahoval hlavou Šindelář a následně i kopačkou Chorý. Balón nakonec minul branku pouze o desítky centimetrů.

58
    Malovič zabránil jistému gólu. Míč se mu na poslední chvíli podařilo dostat na rohový kop.

60
    Viděli jsme šanci Moulise, který napřáhl z pravé strany. Balón proletěl pouze nad břevnem.

63
    Malovič se snažil projít mezi třemi hráči. Jeho průnik zastavil až ten poslední a tak bylo rázem po domácí šanci.

65
    Domácí budou mít k dispozici rohový kop poté, co Malovič zatočil centr do branky, kde Šulla vyrazil kulatý nesmysl do zámezí.

65
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Kalabiška, přichází Komara.

67
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Hušek, přichází Malý.

70
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Mráz, přichází van Roon.

72
    Malovič poslal centr na hlavu Moulise, ovšem Šulla byl ve vzduchu dříve a balón stačil ukrýt ve svých rukavicích.

74
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zahradníček, přichází Richter.
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Falta, přichází Blaha.

77
    Dolný zkusil své štěstí střelou k pravé tyči. Tam byl ovšem připravený Buchta.

80
    Cana poslal míč přímo do rukavic připraveného Šulli.

83
    Domácí Ordoš se snažil vysunout přihrávkou svého spoluhráče. Jeho přihrávka byla ovšem příliš dlouhá a tak šance Sigmy přišla vniveč.

83
    Po rohu hlavičkoval Chorý, jehož pokus skončil v síti na bráně Senici.

84
    Moulis se snažil vyskočit na nakopnutý míč a hlavičkovat. Hosté si ovšem poradili a balón před Moulisem poslali do bezpečí.

85
    Celkem povedený roh domácího Richtera vyboxoval hostující gólman do bezpečí.

87
    Chorý se dostal opět k zakončení hlavou. Jeho pokus jen těsně minul branku hostujícího mužstva.

90

Sigma byla mírně lepším celkem v dnešním utkání, když se i ve dvaatřicáté minutě dostala zásluhou Ordoše do vedení. Za hosty vyrovnával na konci první půle Petr Pavlík. Ve druhém poločase se již skóre neměnilo a tak utkání končí spravedlivou remízou. (12:51:21)