Bohemians 1905 – Příbram 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
FC Hradec Králové
2:3 (0:2)
FK Příbram
Sobota 27.06.2015, 15:00 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou • O 3.–4. místo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zhruba za 10 minut začne utkání dvou poražených týmů z předchozích zápasů. Příbram, která podlehla Bohemians 2:3 bude favoritem proti Hradci, který byl deklasován 5:0 Mladou Boleslaví.

1

2
    Pázler se pokusil odcentrovat ze své pravé strany neúspěšně, nicméně Hradec bude mít alespoň výhodu rohového kopu.

3
    Překvapivou střelou se prezentoval Petr Mareš, brankář Kočí se ale rychle přesunul a zamezil hradeckým skórovat.

4
    Pilík pěknou šajtlí našel Divíška, kterému se odcentrovat přes obránce nepodařilo.

5
    Příbram právě vstřelila branku!

Po rohu Tomáše Pilíka se ve vápně Votroků odehrál obrovský závar, který vyústil v branku Petra RYSE.

7
    Další roh a další nebezpečí pro Ottmara. Tentokrát nemusel zasahovat, protože Hnaníčkova hlavička mířila nad.

9
    Dva hráče vyškolil u lajny Josef Divíšek. Následné centr ovšem nikoho nenašel.

10
    Pohledná kombinace Zorvana s Pázlerem skončila ztrátou stability druhého jmenovaného těsně před zakončením.

11
    Nejaktivnější z hradeckých Pázler vybojoval rohový kop pro svůj tým.

13
    Ottmar musel zasahovat proti střele z první, kterou vyslal Roman Bednář.

16
    Pilíkův velmi dobře zahraný přímý volný kop bravurně zneškodnil brankář Ottmar.

18
    Odražený míč se dostal k Hnaníčkovi, který tvrdou střelu poslal těsně vedle Ottmarovy svatyně.

21
    Hezké gesto fair play od Hradce, který přiznal teč a daroval soupeři rohový kop.

23
    Pázler další zblokovanou střelou vybojoval rohový kop.

23
    Rozehrál ho Schwarz a našel svého kapitána Petráška, jehož střela hlavou neměla razanci.

24
    Rýsuje se další ohrožení Ottmarovy brány. Míč si staví obávaný střelec přímých kopů Tomáš Pilík.

25
    Tentokrát svojí pověst nepotvrdil a míč nasměroval jen do náruče Ottmara.

27
    Pilíkovu překvapivou rychlá rozehrávku nestihl Hnaníček.

28
    Pázler se tlačil do šance a zpětnou přihrávkou hledal své spoluhráče, kteří nebyli ve správný čas na správném místě.

30
    Vůbec první kartu dnešního dne viděl za faul u lajny Jaroslav Hlavsa.

33
    Po faulu na Schwarze uvidíme standartku ze strany od Mareše.

34
    Marešův zkrácený roh sbíral na první tyči Bednář, který vypomohl při bránění.

34

Individuální akci s perfektním zakončením zpoza šestnáctky předvedl David ŠTÍPEK.

37
    Hradec se snaží ke konci poločas alespoň snížit a v posledních minutách je aktivnější.

38
    Roman Bednář teď ukázal, že umí zamakat i dozadu a včasným zákrokem zabránil šanci.

39
    Během minuty dvě gólovky Hradce – nejdříve střílel Schwarz a poté musel na brankové čáře zachraňovat Tregler po pěkném přehození Vaněčka.

40

První poločas skončil dvoubrankovým vedením středočeských fotbalistů, kteří jsou tak kousek od zisku třetího místa.

41

43
    Střídající duo Barák-Blažek vyprodukovalo nebezpečnou situaci před hradeckou bránou.

47
    Chleboun se přízemní střelou pokusil překonat Krčka, na kterého si ovšem nepřišel a který si tak připsal první úspěšný zákrok.

50
    Vaněček v těžké pozici chtěl využít nabídky Pázlera, což se mu bohužel pro hradecké nepovedlo.

52
    Jan Blažek se ukvapil a místo, aby míč ještě podržel nebo rozdal do strany, tak vystřelil málo razantní a ještě k tomu nepřesnou střelu mimo.

54
    Jiří Janoušek se dostal k zakončení na zadní tyči. Byl ale v těžké pozici a jeho střelu tak bez problému sebral Krček.

57
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    ¨

Nešťastný moment pro Příbramskou defenzivu, kdy z nedorozumění brankáře a obrany vyústila vlastní branka.

59
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Holý.

62

Po chytrém obloučku Blažka se ocitl sám před bránou Fillo, který ještě posunul na Pavla FOŘTA, který dává svůj druhý turnajový gól, tentokrát do prázdné brány.

68
    Dobře to na levé straně udělal Kim, který vybídl zpětným centrem ke skórování Ryse, kterému ovšem střela nesedla a odrazila se jen k Fořtovi, jehož pokus o nůžky taktéž nevyšel.

70

Fillo ztratil ve středu hřiště důležitý míč, který se následně dostal k Davidu VANĚČKOVI a ten s podobnými situacemi problém nemá – položil si brankáře a do prázdné brány ještě zadělal na drama v posledních minutách.

75
    Mareš krásným centrem vybídl Fořta k osamostatnění v tabulce střelců, ten ale hlavičkou odmítl, k čemuž dopomohl Ottmar vytlačením na tyč.

77
    Příbram se snaží dohrát zápas na polovině soupeře.

80

Zápas o třetí místo právě skončil vítězstvím 1.FK Příbram, kteří po prohře 2:3 s Bohemians stejným poměrem porazili Hradec a končí tak na třetím místě.
    Hradec po výsledcích 0:5 s Boleslaví a 2:3 s Příbramí potvrdil roli outsidera turnaje a končí na čtvrtém místě. (16:34:42)

Jiří Hendrich

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 57. Rys (vla.), 70. Vaněček – 5. Rys, 34. Štípek, 62. Fořt

Karty:   30. Hlavsa (HKR)

FC Hradec Králové: Ottmar – Chleboun, Hlavsa, Zorvan, Janoušek, Pázler, Petrášek (K), Schwarz, Vaněček, Mareš, Vobejda
    Náhradníci: Kopáč, Plašil, Trubač, Stejskal

FK Příbram: 1. poločas : Kočí – Hájovský, Štípek, Končal, Rys (K), Suchan, Divíšek, Pilík, Hnaníček, Tregler, Bednář
    2. poločas : Krček – Kim, Hájovský, Tregler, Krameš, Fillo, Barák, Rys (K), Blažek, Mareš, Fořt,

Rozhodčí: Hrubeš – Jiřík, Arnošt