Slavia – Jihlava 4:1 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Senec – Zlín 0:1 (kon.)
Cracovia – Košice 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 2:2 (kon.) | Příbram – Táborsko 4:2 (kon.)
Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Slovácko – Karviná 5:2 (kon.) | Opava – Brno 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Kim Grant 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.) | Wiener – Ostrava 1:2 (kon.)
FK Příbram
4:2 (0:1)
FC SILON Táborsko
Středa 01.07.2015, 17:00Přípravný zápas

88
    Příbram právě vstřelila branku!
    Kanonáda stále nebere konce, Příbramští jdou totiž opět do dvoubrankového vedení!

85
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že to nejlepší si oba celky nechaly až na samotný konec zápasu, pět minut před závěrečným hvizdem totiž Táborsko snižuje na rozdíl jediné branky.

83
    Příbramští v krátkém časovém sledu přidávají další branku a zdá se, že o vítězi utkání je již rozhodnuto.

82
    Tak přeci jen se Příbramští prosadili a Táborsko bude mít už jen několik minut na vyrovnání.

51
    Příbramští si s exekucí nařízeného pokutového kopu poradili a vyrovnali stav utkání!

38
    Táborsko otevřelo skóre zápasu, jednobrankového vedení se ujalo po přímém volném kopu. Autora branky doplníme později.