Slavia – Jihlava 4:1 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Senec – Zlín 0:1 (kon.)
Cracovia – Košice 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 2:2 (kon.) | Příbram – Táborsko 4:2 (kon.)
Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Slovácko – Karviná 5:2 (kon.) | Opava – Brno 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Kim Grant 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.) | Wiener – Ostrava 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Středa 01.07.2015, 17:00Přípravný zápas

90
    Bartošák parádně naservíroval balon před branku, Sackey ale nastřelil pouze bránícího hráče. Míč se následně odrazil k Šuralovi, proti jehož střele se ale vytáhl gólman Samoel.

82
    Geissler nakonec přeci jen opouští hřiště, nahradí ho Schubert, který odehrál první půli.

80
    Liberec předvedl po ose Bong – Delarge – Bakoš – Delarge – Šural parádní ťukes, po němž se dostal až před branku, ale Šural nakonec už nedokázal přesně přihrát. To je pro Slovan škoda, Delarge se mu nabízel v dobré pozici.

70
    Liberec právě vstřelil branku!
    Slovan právě otočil skóre. V předloňské sezoně platil JIŘÍ PIMPARA za útočného žolíka a na tyto časy si zavzpomínal teď, když po rohovém kopu vystoupal jasně nejvýš a parádně poslal míč do levého dolního rohu.

65
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Soungole, přichází Bong.

63
    Delarge našel ve vápně dobře postaveného Šurala a ten z první pálil, Samoel ale předvedl parádní zákrok a vyrazil balon nad branku.

62
    Bakoš se v šestnáctce protlačil k vysokému míči, srazil si ho na levačku a pouze těsně minul Samoelovu branku. Liberečtí ve druhé půli pořádně zabrali.

60
    Druhou libereckou branku měl na noze Josef Šural. Přes bránícího hráče pronikl až do vápna a tam z úhlu vystřelil, opačná rotace ale balon nasměrovala těsně vedle.

52
    A máme vyrovnáno. Nejen sestavou, ale také výkonem naskočil do druhé půle úplně jiný Slovan. Po další akci dostal MAREK BAKOŠ naservírovaný míč až před branku a bez obtíží srovnal skóre.

7
    Další málem fatální kiks liberecké obrany! Schubert velmi snadno pronikl až do vápna před brankáře, Lukáč mu však vykryl úhel a varnsdorfský forvard musel pouze přihrávat. Jurča následně poslal balon pouze do boční sítě.

2
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Daniel Soungole chyboval, nahrál přímo na nohu soupeř a RADIM JURČA to měl už velice snadné. Tváří v tvář brankáři nezaváhal a posílá Varnsdorf do vedení.

Dominik Jakubec

Branky: 52. Bakoš, 70. Pimpara – 2. Jurča

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Lukáč – Mudra, Pokorný, Hovorka, Fleišman – Soungole, Pavelka – Hadaščok, Folprecht, Sus – Luckassen.
    2. poločas: Lukáč – Coufal, Pimpara, Karišik, Bartošák – Sackey, Soungole (65. Bong) – Delarge, Šural, Ndiaye – Bakoš.

FK Varnsdorf: Samoel – Geissler (C) (od 82. Schubert), Zieris, Martan, Kvída, Juroška, Norek, Ondráček, Jurča, Zbrožek, Schubert (Skwarczek).
    Náhradníci: Vosecký – Dydowicz, Kaiser, Skwarczek, Tvaroha, Kučera.