Slovensko – Česko 6:7 (kon.)
Slovensko
6:7 (1:2)
Česko
sk Sobota 11.07.2015, 17:00 • Slnečné jazerá Juh - Senec • Plážový fotbal • Přátelské utkání

Hráči si podávajú ruky a tešia sa na zajtrajšiu odvetu.Diváci boli určite spokojní, pretože mohli na Slnečných jazerách v Senci vidieť 13 gólov . Dnes je to odo mňa všetko. Lúčim sa s vami a zároveň vás pozývam na zajtrajšiu odvetu o 10:30. (18:04:35)

36
    Koniec zápasu. Róbert Hustý ukončil zápas nepresnou strelou z priameho kopu.

35
    Pár sekúnd pred koncom bude mať Slovensko poslednú šancu vyrovnať po nedovolenom zákroku.

35
    Česko zahráva rohový kop na ktorý vyškrábal končekmi prstov slovenský brankár.

34
    Minúta a pol do konca stretnutia. Kapitán Marek Kostolani prepálil vysoko nad českú bránku.

34
    Teraz rozruch pred slovenskou bránkou. Nebezpečie je však zažehnané.

34
    Brankár Miroslav Kaňuk opäť skúšal pozornosť svojho náprotivka. Ten však nemusel zasahovať.

34
    Je však na nohách a vyzerá to, že bude môcť bez problémov pokračovať.

34
    Brankár Slovenska leží na zemi.

33
    Milan Orel netrafil bránku.

33
    Radosta po držaní za dres dostáva žltú kartu.

33
    Slovensko veľmi aktívne, pretože cítia snahu vyrovnať.

33
    GÓL Česko. CHALUPA prestrelil všetko včetne brankára.

32
    Veľmi nešťastná ruka, po ktorej sa môžu Česi opäť ujať vedenia.

32
    GÓL Slovensko. Čo sa nepodarilo na druhej strane 2x sa podarilo teraz RÓBERTOVI HUSTÉMU keď nožničkami vyrovnal stretnutie.

31
    Adam však vstáva za veľkého aplausu z tribúny. Verme, že všetko bude v poriadku.

31
    Okamžite na ihrisko vbehli záchranári.

31
    Po strete s brankárom leží na zemi Adam Kováč.

31
    Marek Kostolani mohol vyrovnať, ale na slovenské nešťastie prestrelil o pár milimetrov bránku.

30
    Filip Vyhnal v snahe o nožničky prestrelil bránu.

30
    Boček opäť v sľubnej šanci, ktorá míňa bránku.

29
    GÓL Slovensko. MARŠOVSKÝ kompletizuje hetrik a znižuje na 5:6.

29
    Jiří Baran po nepovšimnutej ruke na vlastnej polovičke išiel sám na bránku, našťastie sa stihli brániaci hráči vrátiť.

28
    GÓL Česko. Veľmi šťastný gól zaznamenal RADOSTA. Lopta sa len tak tak dokotúľala do bránky.

27
    Slovensko opäť zlyháva v snahe vyrovnať. Šance by aj boli, no treba ich premieňať.

26
    GÓL Česko. MARTIN BOČEK tečoval hlavičkou strelu a lopta končí za chrbátom Miroslava Kaňuka.

26
    Na roh si nabehol dnes veľmi aktívny Martin Boček, ale hlavou míňa.

25
    Slovenský brankár končí v sieti a Česko bude zahrávať rohový kop.

25
    Parádnu strelu ihneď z rozohrávky mohli diváci vidieť z nohy Bočeka, strela však o pár milimetrov minula bránku.

25
    Začala sa posledná tretina, ktorú odštartujú českí hráči.

24
    Druhá tretina sa skončila. Slovensko malo na záver šancu, ale nožničky slovenský hráč nepremenil.

23
    Po faule na českého brankára sa práve český brankár pokúsi ohroziť slovenskú bránku.

23
    Nepríjemná strela po zemi, ktorá pred brankárom skočila. Ten si však poradil veľmi dobre a stav zostáva nezmenený.

23
    Teda minúta pred koncom je stav nerozhodný. Stav sa snažil hlavičkou zmeniť český hráč.

23
    GÓL Slovensko. PETER MARŠOVSKÝ dáva druhý gól v zápase keď tečoval strelu spoluhráča.

23
    2 minúty pred koncom sa Česko nedostáva moc k lopte.

23
    Do konca druhej tretiny zostávajú necelé 3 minúty.

23
    Brankár práve vyrazil loptu, ktorá smerovala na môj stolík. Nič sa našťastie nestalo a hra ďalej pokračuje.

23
    Možnosť pre priame ohrozenie brány. Do konca sú 4 minúty.

23
    Matej Galovič sa snažil na kraji uvoľniť. Jeho snaha končí vybojovaním rohového kopu.

23
    Lopta končí vo vode.

23
    Slovensko posledné minúty aktívnejšie ako Česko.

23
    Priamy kop končí ďaleko vedľa. Čas budem písať 23 pre lepšiu prehľadnosť v tretej tretine.

23
    Lopta pre Slovensko a opäť šanca ohroziť bránku súpera.

23
    Pri technických problémoch s tabuľou si zjavne nikto nevšimol, že čas sa posunul a preto zostáva do konca ešte 7 minút.

23
    Česko bude zahrávať rohový kop.

23
    Slovensko nožničkami ohrozilo Českú bránku. Gól však nepadol.

22
    Časomiera opravená a bude sa pokračovať.

22
    Hra je prerušená, pretože je zaseknutá časomiera.

21
    Slovensko v snahe vyrovnať zlyhalo. Zbrane však neskladajú a stále útočia.

20
    GÓL Česko.FILIP VYHNAL s prehľadom do ľavého horného rohu

20
    Penalta pre Česko.

17
    Česko dalo gól!
    Z následnej rozohrávky MARTIN BOČEK vyrovnáva.

16
    Slovensko dalo gól!
    ERIK KORBELIČ to vyskúšal a nemýlil sa. Slovensko ide prvýkrát do vedenia.

15
    Slovensko bude zahrávať priamy kop po tom, čo brankár Česka držal príliš dlho loptu v náručí.

14
    Dlhý hod brankára dokázal ADAM KOVÁČ v súboji s gólmanom a brániacim hráčom dostať hlavičkou do súperovej bránky.

14
    Česko je však naďalej aktívne a míňa o pár centimetrov bránku.

13
    Veľká šanca na strane Slovenska! Adam Kováč mohol vyrovnať, lopta mu však pred nohou odskočila.

13
    Česko začalo druhú tretinu ihneď strelou na bránku, ktorú si však brankár Maglen ustriehol. Stav sa nemení.

13
    Začala sa druhá tretina.

12
    Prvá tretina sa skončila. Diváci mohli vidieť 3 góly. Jeden do českej bránky a dva do slovenskej. Hra je zatiaľ vyrovnaná.

12
    Kapitán Kostoláni sa uvoľnil po kraji a nahral pred prázdnu bránu na PETRA MARŠOVSKÉHO, ktorý už so zakončením nemohol mať problém.

11
    Minútku pred koncom Česko zahrávali rohový kop, ale bez gólu.

10
    Teraz bola chvíľka menších nepresností,ktoré finišovali autami.

10
    Český brankár v snahe ohroziť súperovu bránku vybojoval roh.

10
    Na opačnej strane musel zasahovať brankár.

9
    Čarnogurský srší streleckou aktivitou, no bohužial pre Slovensko pálil opäť vedľa.

9
    Adam Kováč zahral priamy kop nie podla svojich predstáv a tak lopta končí v náručí brankára.

9
    Opäť sľubná šanca pre priame ohrozenie bránky po faule.

8
    Sľubná šanca po faule. Priamy kop zahral Dávid Čarnogurský a český brankár mal problémy, loptu však vytlačil na roh.

7
    Erik Korbelič sa snažil v rohu ihriska efektívne dostať loptu pred bránku prekopnutím sa , brankár Čechov bol však na správnom mieste.

6
    Po narážačke sa Marek Kostolani dva krát v krátkom časovom slede ocitol pred brankárom no neskóruje.

5
    Slovensko malo veľkú príležitosť na zníženie nepriaznivého stavu, no brankár stál na správnom mieste.

5
    Českí bratia sú zatiaľ o niečo lepší, o čom svedčí skóre a ďalšia vypracovaná šanca.

4
    Slovensko po rozohrávke získalo rohový kop.

4
    Česká republika dáva gól!
    Na 2:0 z pohľadu hosťujúceho celku zvyšuje MARTIN CHALUPA.

3
    Slovenský brankár v snahe nakopnúť loptu dopredu napálil protihráča z čoho mohla byť nebezpečná situácia.

2
    Slovensko sa bleskovo snažilo vyrovnať, no nepodarilo sa.

1
    MARTIN BOČEK otvára stav stretnutia, keď sa dokázal presadiť po kraji.

1
    Hneď po rozohrávke Slovensko vystrelilo. Loptu zblokoval brániaci hráč. Po následnom rohovom kope Slovensko netrafilo bránu.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Výkop majú domáci.

Minúta ticha ukončená taktiež potleskom. Pohodlne sa usadte, pretože všetko je pripravené na začiatok priateľského zápasu medzi Slovensko a Českom. Zápas sa hrá na Slnečných jazerách v Senci.

Po slovenskej hymne a potlesku nasleduje minúta ticha za zosnulého Jozefa Masopusta.

Po českej hymne a potlesku nasleduje slovenská hymna.

Na Slnečných jazerách v Senci môžme práve počuť českú hymnu.

Hráči už idú na hraciu plochu v sprievode rozhodcov. Pripomínam, že sa hrá 3x12 minút, v prípade nerozhodného stavu predĺženie a následne pri nerozhodnom stave penalty.

Hráči oboch tímov už finišujú rozcvičky a o malú chvíľku sa začne zápas.

Úvodné zostavy:

Slovensko: Kaňuk, Melkus, Maršovský, Orel, Kostolani, Galovič, Korbelič, Čarnogurský, Hustý, Kováč, Maglen

Česká republika:Hájek,Radosta, Chalupa, Bocek, Vyhnal, Vondráček, Hašek, Baran, Malina, Tošovský .

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní priateľského reprezentačného zápasu v plážovom futbale. Proti sebe nastúpia výbery Slovenska a Česka a tak sa rozhodne máme na čo tešiť.

Pôjde už o ôsmy vzájomný zápas Slovenska a Česka. Doposiaľ Slováci vyhrali iba raz a až v šiestich prípadoch sa z triumfu tešili českí futbalisti. Musíme ale povedať, že všetky doterajšie zápasy sa uskutočnili vždy v Českej republike. Dvojzápas v Senci je vôbec prvým domácim súbojom Slovákov s Čechmi.

SLOVENSKO
    Tento duel má Slovákov pripraviť na Nations cup v Linzi, ktorý sa bude hrať 18. a 19. júla 2015. V tíme reprezentantov plážového futbalu spod Tatier sa predstaví viacero nových tvárí, ktoré sa ukázali na minulotýždňových majstrovstvách Slovenska.

Nominácia Slovenska:
    Brankári: Miroslav Kaňuk, Róbert Maglen, Marián Dvoran, Milan Pastucha
    Hráči: Matej Galovič, Martin Petro, Róbert Hustý, Dávid Čarnogurský, Štefan Sivoň, Filip Jahič, Matej Šmálik, Peter Maršovský, Marek Kostoláni, Tomáš Obert, Milan Orel, Tomáš Kikuš, Adam Kováč, Michal Ondrišík, Michal Juházy, Erik Korbelič
    Realizačný tím: Juraj Gubáni, Patrik Pomichal, Tomáš Bartko

ČESKO
    Pre Čechov bude zápas špecifický, pretože prvýkrát sa v ňom predstaví Martin Chalupa v pozícii hrajúceho trénera. Chalupa nahradil na trénerskom poste Michaela Lukiča a svoju premiéru bude chcieť rozhodne pokrstiť víťazstvom. Dopomôcť by mu k tomu mohol aj nováčik Petr Vondráček, ktorý je so 17 gólmi najlepší strelec českej Superligy.

Nominácia Česka:
    Brankári: Adam Hájek, Patrik Malina
    Hráči: Ivan Hašek, Martin Chalupa, Jakub Tošovský, Martin Říha, Martin Boček, Filip Vyhnal, David Radosta, Petr Vondráček
    Náhradníci: Filip Řezáč, Jiří Baran
    Realizačný tím: Martin Chalupa, Martin Starec, Jan Dámec

Prvý zápas je na pláne v sobotu o 17:00, druhé stretnutie v nedeľu o 10:30. Oba duely vám v exkluzívnom priamom prenose prinesie iba portál Onlajny.eu

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Matúš Macháč

Branky: 12. Maršovský, 14. Kováč, 16. Korbelič, 23. Maršovský, 29. Maršovský, 32. Hustý – 1. Boček, 4. Chalupa, 17. Boček, 20. Vyhnal (pen.), 26. Boček, 28. Radosta, 33. Chalupa

Karty:   33. Radosta (CZE)

Česko: Hájek, Radosta, Chalupa, Boček, Vyhnal, Vondráček, Hašek, Baran, Malina, Tošovský