Táborsko – Znojmo 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 0:0 (3:4 po pen.) | Znojmo – Č. Budějovice 0:4 (kon.)
Táborsko – Vlašim 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:1 (0:1)
FC Graffin Vlašim
Sobota 11.07.2015, 17:30 • Počátky • O Křišťálový pohár • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil, Rabiňák, Kotrba, Kočí, Froněk, Strnad, Turek, Traoré, Egert, Sladký.

FC Graffin Vlašim: Vorel – Brejcha, Vebr, Průcha, Matějka, Jícha, Janda, Toml, Štochl, Nový, Vondra..

1

3
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hned v úvodu jde Vlašim do vedení. LADISLAV JANDA vzal odpovědnost na sebe, prošel kolem obránců a zakončil střelou po zemi.

6
    Rohový kop pro Vlašim. Středočeský celek je zatím výrazně lepší.

8
    Míč drží Táborsko, Traoré se snaží něco vymyslet.

10
    Nepřesnost zastavila Vlašimské v slibné akci.

12
    Rohový kop Vlašimi nedopadl pro Středočechy dobře. Míč má na svých kopačkách Táborsko.

15
    Brankář Vorel nepřesným centrem poslal míč do autu.

18
    Egert poslal soupeře tvrdě k zemi, sudího píšťalka ovšem mlčí.

20
    Traoré posílal míč před bránu, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

21
    Po přesném pasu od Jíchy upaloval sám na brankáře Toml, ale trestuhodně nedal.

25
    Tři zákroky v rychlém sledu pochytal Toma! Ve všech situacích podržel svůj tým.

27
    Slušná střela od Froňka skončila nad.

30
    Další velmi dobrý zákrok Tomy! Tentokrát vychytal Matějku.

32
    Egert tvrdě dohrál Matějku, který bolestivě vykřikl.

34
    Rohový kop Táborska skočil faulem Traorého.

35

Sestava Táborska do druhé půle: Toma – Nešický, Šiml, Džafič, Ciferský, Presl, Mráz, Ciku, Hovorka, Hanzlík, Javorek.

36

38
    Táborsko do druhé půle poslalo opět silnější jedenáctku.

40
    Presl se pokoušel zakončit, ale byl v ofsajdu.

43
    Na trávníku zůstal ležet Hanzlík, musí být ošetřen.

46
    Brejcha zakončil brejk střelou, kterou Toma vyrazil na rohový kop.

48
    Toma je dnes v obrovské formě! Nyní vychytal Štochla, který si naskočil na rohový kop a hlavičkou nepřekonal táborského brankáře.

50
    V těsném ofsajdu se nacházel Jan Jícha.

52
    Druhá táborská polovina nedominuje jako v prvním zápase. Vlašim je vyrovnaným soupeřem, ba i dokonce je o něco lepší.

53
    Brankář Vlašimi pozdě vyběhl, Presl přes něj přešel, ale zpětná přihrávka na Hovorku branku nepřinesla.

55
    Vondra první střelou trefil brankáře Tomu, z dorážky netrefil branku vůbec.

57
    Hovorkův centr odvrátil stoper Vlašimi zpět.

60
    Zbývá deset minut do konce zápasu, Táborsku se nedaří přehrát soupeře a vyrovnat.

62
    Džafič nepřešel přes obránce a fauloval.

64
    Preslův centr skončil v rukavicích Vorla.

65

Vítězem turnaje se stává Graffim Vlašim. Druhé končí Táborsko, třetí je SK Dynamo, na čtvrté příčce skončilo Znojmo. To je ode mě vše, já vám děkuji za pozornost. (18:36:45)

Filip Kortus

Branky: 3. Janda

FC SILON Táborsko: 1. poločas: Toma – Navrátil, Rabiňák, Kotrba, Kočí, Froněk, Strnad, Turek, Traoré, Egert, Sladký. 2. poločas: Toma – Nešický, Šiml, Džafič, Ciferský, Presl, Mráz, Ciku, Hovorka, Hanzlík, Javorek.
    FC Graffin Vlašim: Vorel – Brejcha, Nečas (60. Moravec), Průcha, Matějka, Jícha, Janda, Toml, Štochl, Nový, Vondra.