Haiti – Honduras 1:0 (kon.) | Panama – USA 1:1 (kon.)
Haiti
1:0 (1:0)
Honduras
Úterý 14.07.2015, 01:10 • Sporting Park, Kansas City, Kansas (kapacita 21.650 diváků) • CONCACAF Gold Cup • Skupina A

Ode mne je to pro tuto chvíli, přeji vám krásný zbytek dnešní noci. Nashledanou. (03:04:30)

Rohové kopy: 1 – 5

Haiťané se tak díky zisku tří bodů z dnešního zápasu posunují na druhou příčku tabulky skupiny A. O jejich konečném umístění rozhodne poslední zápas ve skupině, který již za půlhodiny obstarají fotbalisté USA a Panamy. Horší než třetí však již Haiťané skončit nemohou.

Pro Honduras letošní Gold Cup končí a o ničem jiném než o neúspěchu se v souvislosti s ambicemi čtvrtého týmu z posledního Zlatého poháru mluvit nedá.

Je dobojováno. Haiťané ve druhé půli doslova ubránili těsný náskok, o který se postaral již ve 14. minutě jedinou brankou utkání Duckens Nazon. Honduras byl ve druhé půli jasně lepší a měl mnoho vyložených šancí. Vidět byl především střídající Hernández, jenže ani on, ani jeho spoluhráči míč za záda brankáře Placideho prostě nedostali.

90+2

90+2
    Běží již druhá minuta nastavení a modří se dokázali dostat s míčem k půlící čáře a navíc budou vhazovat. Ideální situace pro ušetření několika málo vteřin.

90+1
    Centr letěl od rohového praporku na zadní tyč, před naskakujícím Castillem ale míč uzmul brankář Placide. Ten je dnes opravdovou oporou svého týmu.

90
    Ještě jeden rohový kop pro Honduras.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby. Honduras potřebuje minimálně vyrovnat, pokud chce pomýšlet na postup ze skupiny.

89
    Dlouhý balón mířil k brankáři Escoberovi z haitské poloviny, brankář Hondurasu jej rychle poslat zpět do hry.

88
    Krátké zdržení nyní zapříčinil sudí Aguilar, který si potřeboval upravit část svého oblečení. Hned však signalizoval k lavičkám obou týmů, že čas se v tuto chvíli neměří.

87
    Snad poprvé ve druhé půli jsme viděli náznak haitské šance, útok tří proti třem ale domácí nezvládli, neboť na levé straně vápna si míč příliš předkopl Marcelin a tak o něj zákonitě přišel.

87
    Tlak Hondurasu se podařilo Haiťanům v posledních minutách mírně otupit a určitě se jim tak nyní na hřišti dýchá o něco lépe.

86
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Wild Donald Guerrier, přichází Judelin Aveska.

85
    Skvěle nyní na pravém kraji obrany zapracoval Alcenat, který obral o míč jednoho z Hondurasanů a tak haitský fotbalista má možnost ušetřit trochu času.