47:74 (12:20, 25:39, 32:62)
Německo
Pondělí 27.07.2015, 15:45ME do 18 let - muži • Skupina E

36:23
    Když jsem to dnes psal poprvé, nečekal jsem, že se to bude vícekrát opakovat. Čeští basketbalisté dnes už počtvrté faulují při střelbě soupeře za tři body. Navíc potřetí faulovaný Krämer. (45:69)

32:57
    Konečně úspěšný tříbodový pokus i z české strany! Po přihrávce Fleischhanse se trefuje Dlugoš! (37:67)

31:56
    To se vidí jen málokdy! Potřetí dnes přichází faul při střelbě soupeře za tři body! Figge se tak dostává na čáru trestného hodu! (34:65)

28:20
    Dnes už podruhé obrovská chyba. Tentokráte to byl Jelínek, který fauloval při pokusu německého basketbalisty při střelbě za tři body. Krämer nyní proměnil jen jednu šestku. (32:60)

24:57
    David nadvakrát nepřesný. Německo v útoku opět přesné. Tři body trefuje Freudenberg! (29:53)

18:59
    I další útok českého týmu končí košem, Chaloupka trefuje trojku! (25:37)

15:41
    Hodně velká nedisciplinovanost Trunečka, který teď fauloval Krämera při pokusu o trojku. Ta sice košem neskončila, ale i tak bude německý hráč házet tři trestné hody! (19:32)

13:00
    Řada neúspěšných střel na obou stranách. To vše změnil až Mushidi, který se opravdu rozstřílel. Jeho třetí pokus za tři body končí košem. A to vše za tři minuty! (17:29)

11:32
    Skvělé trojkové představení ve druhé čtvrtině pokračuje. Nejprve se trefil Čeněk. Na druhé straně stejnou mincí odpověděl znovu Mushidi. (15:26)

07:35
    Český tým se ale stále drží, Pursl srovnává! (12:12)

04:08
    Druhou trojku českého týmu trefuje Roub, Češi znovu ve vedení! (9:8)

02:35
    Tři neúspěšné útoky v řadě. Ten čtvrtý už končí trojkou, kterou trefuje David! Češi jdou do vedení! (5:4)