Liberec – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Třinec – Minsk 2:4 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 2:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 3:6 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Jihlava – Francie U23 4:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:6 (0:0, 1:2, 1:4)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 30.07.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Přípravné zápasy

59:17
    Honejsek měl před sebou zcela odkrytou branku, ale Klimeš tygřím skokem střelu zneškodnil! Třebíč sice prohrává, hráči přesto nevypustí ani jeden souboj.

56:48
    Vyloučen Jan Hruška (KOM) na 2 minuty za podražení.
    Petr TON - 2:6

49:25
    Kometa právě vstřelila branku!
    Další gól Komety. Leoš Čermák nachystal palebnou pozici PETRU TONOVI, který nezaváhal. Na stadionu panuje fantastická atmosféra, kterou produkují oba kotle. Asistence: Leoš Čermák.
    Leoš ČERMÁK - 2:5

45:45
    Další gól Brna. Hráči Komety sehráli přesilovou hru na jedničku, obrana Třebíče neměla sebemenší šanci zasáhnout. Celou akci ukončil přesnou střelou LEOŠ ČERMÁK. Asistence: Hynek Zohorna, Martin Dočekal.

44:37
    Třebíč jde do čtyř. Jiří Roupec si odsedí 2 minuty za podražení.
    Tomáš VONDRÁČEK - 2:4

43:51
    Extřebíčští hokejisté předvedli nádhernou kombinaci, kterou završil TOMÁŠ VONDRÁČEK povedenou kličkou. Asistence: Vilém Burian.
    Radim ZOHORNA - 2:3

43:15
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíčští ihned snižují! RADIM ZOHORNA si převzal nahozený kotouč a našel skulinku mezi chrániči Faltera. Asistence: Rostislav Malena.
    David OSTŘÍŽEK - 1:3

41:57
    Brno znovu odskakuje na rozdíl dvou branek. DAVID OSTŘÍŽEK si elegantně narazil s Káňou, načež vyslal milimetrovou ránu k tyčce. Klimeš se jen marně natahoval. Asistence: Jan Káňa, Ondřej Dlapa.
    Jan WASSERBAUER - 1:2

38:55
    Rychlá odpověď Horácké Slavie! Obrana Komety nechala útočníkům Třebíče příliš mnoho prostoru, čehož domácí využili. Dolníček předložil před branku soupeře nádherný pas JANU WASSERBAUEROVI, který vymetl horní rožek branky. Asistence: David Dolníček.
    Hynek ZOHORNA - 0:2

38:18
    To byl krásný gól hostujícího HYNKA ZOHORNY. Ten si z rohu pásma nabruslil do mezikruží, následně si položil brankáře a s lehkostí zasunul kotouč do branky. Asistence: Leoš Čermák, Martin Dočekal.
    David OSTŘÍŽEK - 0:1

35:37
    Kometa Brno se dostává do vedení! Jan Káňa si nabruslil do dobré střelecké pozice, vyslal prudkou ránu, která Klimešovi vypadla z výstroje. Nejdůraznějším hráčem v brankovišti byl DAVID OSTŘÍŽEK, jenž touš doklepl do odkryté branky. Asistence: Jan Káňa.

32:43
    Brno z tohoto vyhození mohlo profitovat! Hruška nabil do výtečné pozice Petru Tonovi, ten se do kotouče opřel vší silou, ale puk skončil pouze v náruči Klimeše. Velká škoda pro hostující celek, dobrá zpráva pro Třebíč. Klimeš dnes předvádí vskutku sebejistý výkon na svůj věk.

31:33
    Tomáš Malec (KOM) si odsedí 2 minuty za hákování.

31:33
    Marcel Juráň byl před brankou úplně sám, obrana Brna zcela zaspala. Mladičký útočník však nedokázal najít skulinku mezi betony Faltera. U zakončení byl faulován, a tak si Třebíč zahraje přesilovku.

23:21
    Dominik Pokorný dostal v útočné třetině bravurní přihrávku, měl před sebou prázdnou branku, avšak nedokázal do ní zamést neposedný kotouč.

22:55
    Vyloučení hostů, 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí David Ostřížek (KOM).

20:46
    Vyloučen Rostislav Malena (TRE).

15:02
    Vyloučen Silvester Kusko (TRE) na 2 minuty za krosček.

07:59
    Marek Hadrava (TRE) si odpyká 2 minuty za hákování. Brno má k dispozici rovněž první přesilovku.

05:30
    Třebíč si zahraje první přesilovou hru zápasu. Vyloučen je Ondřej Dlapa (KOM) – 2 minuty, podražení.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 39. Wasserbauer (Dolníček), 44. Zohorna R. (Malena) – 36. Ostřížek (Káňa), 39. Zohorna (Čermák, Dočekal), 42. Ostřížek (Káňa, Dlapa), 44. Vondráček (Burian), 46. Čermák (Zohorna H., Dočekal), 50. Ton (Čermák)

SK Horácká Slavia Třebíč: Klimeš (Svoboda) – Malena, Bilčík, Čejka, Šaur, Krejčiřík, Přibyl, Troška, Šik – Wasserbauer, Dolníček, Juráň – Kusko, Pokorný, Zohorna R. – Čech, Švec, Beneš – Roupec, Hadrava, Klecha
    HC Kometa Brno: Falter (Čiliak) – Stehlík, Kaberle, Ptáček Hanzlík, Kuboš, Malec, Dlapa – Honejsek, Hruška, Ton – Zohorna H. Čermák, Dočekal – Vondráček, Raška, Burian – Mrázek, Ostřížek, Káňa

Rozhodčí: Blecha, Horký – Lainka, Klouda