Č. Budějovice – Karviná 1:1 (kon.) | Slavia – Jablonec 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 1:3 (kon.)
Olomouc – Slovácko 1:0 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Příbram – Jihlava 3:0 (kon.)
Ostrava – Brno 2:1 (kon.) | Opava – Liberec 1:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 0:4 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:2 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 01.08.2015, 11:00 • Stadion Luční ulice, Plzeň (kapacita: 6.000) • Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo

S konstatováním, že dnešní utkání prvního kola Celostátní ligy staršího dorostu mezi Plzní a Hradcem Králové končí remízou 2:2 se s vámi loučím a u dalších online přenosů neshledanou. (12:59:33)

90+2
    Ani jeden z celků se ne a ne usadit na útočné polovině. Zřejmě se dnes dočkáme remízy.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Můžeme však očekávat menší nastavení a týmy tak ještě budou mít šanci urvat vítězství.

87
    Zatím ne! Opět byl krátce po rohu jeden z domácích nachytán v ofsajdu.

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Hašek, přichází Brokeš.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Kundrt.

86
    Plzeňáci jsou na koni a vybojovali si rohový kop. Zaútočí ještě Viktorka na tři body?

84
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V závěru utkání se Plzni daří vyrovnat! Hradec již byl blízko tříbodového zisku, avšak v 84. minutě se trefuje DUŠAN PINC a Plzeň může útočit na vítězství. Střídání dnes domácímu trenérovi opravdu vyšla!

82
    Poprvé byl žlutou kartou potrestán i domácí mladík. Je jím kapitán Viktorky, Jakub Teršl (PLZ).

80
    Další roh byl k vidění na druhé straně, ale krátce po jeho rozehrání se jeden z domácích ocitl v ofsajdu.

78
    Znovu musela Plzeň čelit rychlému protiútoku Hradce. Tentokrát se navíc hosté trefili mezi tři tyče a donutili Sváčka k zákroku. Z následného rohového kopu si již hosté šanci nevypracovali.

76
    Bleskový útok Hradce Králové mohl přinést třetí branku hostujícího celku a kýžené uklidnění před samotným závěrem utkání, ale to by hosté museli mířit mezi tři tyče.

75
    Čtvrt hodiny před koncem řádné hrací doby si Plzeň vypracovala již pátý rohový kop. Jeden z hráčů ve vápně se sice dostal k zakončení, ale to rozhodně nemělo gólové parametry.

74
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Habrman, přichází Holeš.

74
    Po faulu kousek od půlící čáry je žlutou kartou napomenut Dominik Breda (HKR), který je druhým "žlutě potrestaným" hráčem Hradce.

71
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Pinc.

70
    Již poměrně dlouhou dobu se Plzni nepodařilo protlačit k zakončení. Hradec si v pohodě kontroluje vedení a snaží se rozvážně kombinovat.

66
    Naštěstí pro domácí se ani Hradci nepodařilo zužitkovat standardní situaci v podobě rohového kopu a stav utkání je tak stále 1:2.

65
    Plzeňáci měli k dispozici volný kop ze solidní pozice, ale k zakončení se opět nedostali. Takhle se domácí vyrovnání rozhodně nedočkají.

63
    Domácí borci hrají s míčem stále častěji, ale na skóre se to ne a ne projevit. Hradec velmi dobře brání a nepouští Plzeň do velkého počtu šancí.

60
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Dědeček, přichází Střelec.

60
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Sváček, přichází Přibyl.

58
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Suchý.

58
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Jenže žlutá karta hosty trápit nemusí! Po opravdu bleskovém útoku Hradce se vedení vrací na stranu hostujícího celku. Úspěšným střelcem je loňský nejlepší kanonýr "Votroků", DAVID NOVÁK.

56
    Je tady první žlutá karta zápasu. Vidí ji hostující Michal Trávníček (HKR).

54
    Vyrovnávací branka plzeňským určitě nalila energii do žil, ale zatím se domácím nepodařilo dostat k dalšímu zakončení.

50
    Tohle domácí potřebovali! Velmi rychle po zahájení druhého poločasu se Viktorce podařilo vyrovnat na 1:1. O důležitou branku se postaral střídající DANIEL SKOPOVÝ.

48
    Na začátku druhé půle se míč přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů se zatím nedostal do blízkosti pokutového území soupeře.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Končal, přichází Skopový.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kulhánek, přichází Rychnovský.

45
    V samém závěru poločasu Plzeň ještě ohrozila Dundu, ale ten si poradil i tentokrát. První půle po tomto pokusu končí.

44
    Jenže z něj si domácí šanci opět nevypracovali a po další nepřesnosti bude následovat odkop od brány. Zdá se, že první poločas vyhraje hostující Hradec.

44
    Dobře zahraný "přímák" skončil zakončením, které Dunda vytáhl na roh!

43
    Po faulu jednoho z hostujících hráčů bude Viktoria kopat volný kop ze solidní pozice.

41
    Nikoliv! Hradec si s centrovaným míčem poradil a následně se dokonce pokusil rychle zaútočit. Ani tento pokus se však neshledal s úspěchem.

40
    Rohový kop pro domácí! Podaří se Plzni ohrozit brankáře Dundu?

38
    Viktorce se nedaří. Útočný faul znamená zisk míče pro Hradec Králové, který tak může uklidnit hru a rozjet pozvolný útok.

35
    Domácí by jistě rádi rychle vyrovnali, ale zatím se jim přes územní převahu nedaří prosadit k zakončení.

29
    Šok pro domácí! Viktorka si nepohlídala útočnou akci hostujícího celku a Hradec jde zásluhou JAKUBA MARTINCE do vedení!

28
    Faul jednoho z domácích znamená volný kop ve prospěch Hradce. Rozehrávat se však bude téměř z poloviny hřiště.

24
    Plzeň měla k dispozici rohový kop, ale ze všeho vyplynulo jen nepřesné zakončení, které pro Dundu neznamenalo nebezpečí.

22
    Hned několikrát se Hradci podařilo proniknout do hloubi útočné poloviny, jenže po nepřesné ráně hostů je to právě Plzeň, která soupeřova gólmana donutila k prvnímu zákroku.

18
    Stále aktivnější Plzeň vypálila vůbec první střelu. Ne příliš nebezpečný pokus mířil mimo tři tyče.

10
    Jenže z rohu si hosté nic nevypracovali a míč odvrací plzeňská obrana.

9
    V deváté minutě utkání zaznamenáváme první standardní situaci zápasu. Hradec Králové bude kopat rohový kop.

6
    Viktorii se nyní opět podařilo přejít do útoku, avšak obrana Hradce byla znovu pozorná a odvrací míč do autu.

4
    Až ve čtvrté minutě utkání se hosté dostali na útočnou polovinu hřiště. Lehce favorizovaná Plzeň je na začátku utkání lepším celkem.

2
    Mladíci Vitkorky začali utkání velmi aktivně a snaží se prokombinovat k šanci. Momentálně je však zastavil pomezní rozhodčí, který viděl ofsajd.

1
    Domácí Plzeň obstarala úvodní výkop zápasu, avšak hned první nákop končí v zámezí a hrát tak budou "Votroci".

1

FC Viktoria Plzeň: Přibyl – Krušina, Teršl (C), Pavlík, Vacovský, Kulhánek, Kopřiva, Svoboda, Skála, Matějka, Končal
    Náhradníci: Sváček – Suchý, Pinc, Skopový, Rychnovský, Duchoslav, Havel

FC Hradec Králové: Dunda – Čech, Miker, Habrman, Breda, Novák, Jukl, Dědeček, Hašek, Martinec (C), Trávníček
    Náhradníci: Mach – Brokeš, Střelec, Holeš, Kundrt

Rozhodčí: Zdeněk Mudra – Ladislav Szikszay, Lukáš Langmajer

Vzájemné zápasy v loňské sezóně

Plzeň – Hradec Králové 3:1 (3:0)

Hradec Králové – Plzeň 2:1 (1:0)

Starší dorost "Votroků" patří rovněž k nedávným vítězům dorostenecké ligy, když se jim podařilo zvítězit v sezóně 2010/2011. V loňské sezóně se však Hradci vůbec nedařilo a skončil až na 18. příčce. Hradec Králové byl navíc pátý nejvíce inkasující tým ligy a z venkovních zápasů získal pouhopouhých osm bodů, což znamená druhý nejhorší výsledek ze všech 22 týmů. Nejlepším loňským kanonýrem Hradce byl David Novák, který se trefil dvanáctkrát.

Starší dorostenci Viktorky dokázali vyhrát Celostátní ligu staršího dorostu v sezóně 2007/2008, avšak od té doby na výraznější úspěch čekají. Loni byli Plzeňáci dokonce až na začátku druhé poloviny tabulky, když se umístili na 12. místě. I přesto však byli dorostenci Plzně třetím nejproduktivnějším celkem. Největší oporou týmu je Lukáš Matějka, který loni nastřílel hned 19 branek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Lukáš Podleśny

Branky: 50. Skopový, 84. Pinc – 29. Martinec, 58. Novák

Karty:   82. Teršl (PLZ) – 56. Trávníček (HKR), 74. Breda (HKR)

FC Viktoria Plzeň: Přibyl (60. Sváček) – Krušina, Teršl (C), Pavlík (71. Pinc), Vacovský, Kulhánek (46. Rychnovský), Kopřiva, Svoboda (58. Suchý), Skála, Matějka, Končal (46. Skopový)

FC Hradec Králové: Dunda – Čech, Miker (86. Kundrt), Habrman (74. Holeš), Breda, Novák, Jukl, Dědeček (60. Střelec), Hašek (86. Brokeš), Martinec (C), Trávníček