Č. Budějovice – Karviná 1:1 (kon.) | Slavia – Jablonec 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 1:3 (kon.)
Olomouc – Slovácko 1:0 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Příbram – Jihlava 3:0 (kon.)
Ostrava – Brno 2:1 (kon.) | Opava – Liberec 1:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 0:4 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:2 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 01.08.2015, 11:00 • Stadion Luční ulice, Plzeň (kapacita: 6.000) • Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo

84
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V závěru utkání se Plzni daří vyrovnat! Hradec již byl blízko tříbodového zisku, avšak v 84. minutě se trefuje DUŠAN PINC a Plzeň může útočit na vítězství. Střídání dnes domácímu trenérovi opravdu vyšla!

58
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Jenže žlutá karta hosty trápit nemusí! Po opravdu bleskovém útoku Hradce se vedení vrací na stranu hostujícího celku. Úspěšným střelcem je loňský nejlepší kanonýr "Votroků", DAVID NOVÁK.

50
    Tohle domácí potřebovali! Velmi rychle po zahájení druhého poločasu se Viktorce podařilo vyrovnat na 1:1. O důležitou branku se postaral střídající DANIEL SKOPOVÝ.

29
    Šok pro domácí! Viktorka si nepohlídala útočnou akci hostujícího celku a Hradec jde zásluhou JAKUBA MARTINCE do vedení!

Lukáš Podleśny

Branky: 50. Skopový, 84. Pinc – 29. Martinec, 58. Novák

Karty:   82. Teršl (PLZ) – 56. Trávníček (HKR), 74. Breda (HKR)

FC Viktoria Plzeň: Přibyl (60. Sváček) – Krušina, Teršl (C), Pavlík (71. Pinc), Vacovský, Kulhánek (46. Rychnovský), Kopřiva, Svoboda (58. Suchý), Skála, Matějka, Končal (46. Skopový)
    Náhradníci: Sváček – Suchý, Pinc, Skopový, Rychnovský, Duchoslav, Havel

FC Hradec Králové: Dunda – Čech, Miker (86. Kundrt), Habrman (74. Holeš), Breda, Novák, Jukl, Dědeček (60. Střelec), Hašek (86. Brokeš), Martinec (C), Trávníček
    Náhradníci: Mach – Brokeš, Střelec, Holeš, Kundrt

Rozhodčí: Zdeněk Mudra – Ladislav Szikszay, Lukáš Langmajer