HC Košice
Středa 12.08.2015, 17:00 • Ostrava Aréna • STEEL CUP • 1. kolo

68:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítězství zajišťuje svému mužstvu přesnou střelou KAROL SLOBODA – 4:3. Bez asistence.

48:52
    Košice vstřelily branku!
    Je vyrovnáno!! Z nepříliš dobře sehrané přesilovky hosté vytěžili maximum, když z nenápadné střely JAKUBA SUJY vytěžili gól – 3:3. Asistence: Jiří Bicek, Radek Philipp.

43:12
    Domácí strhávají vedení na svou stranu! Po přesné nahrávce Húževky se tvrdě prosadil MICHAL HLINKA – 3:2. Asistence: Peter Húževka, Jan Káňa.

38:11
    Je vyrovnáno! Necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny srovnává PETR KOLOUCH – 2:2. Asistence: Jan Štencel, Rostislav Olesz.

30:38
    Domácí fanoušci se dočkali branky – po nahrávce Slobody měl k dispozici poloodkrytou branku ROMAN SZTURC – 1:2. Asistence: Karol Sloboda, Patrik Zdráhal.

21:00
    Hosté vedou o dvě branky! JIŘÍ BICEK vypálil od modré a kotouč zapadl přesně do branky – 0:2. Asistence: Marek Bartánus.

08:08
    Hosté se dostávají do vedení poté, co Bartánus nahrával přes brankoviště na JIŘÍHO BICKA, který neměl problém z první zakončit – 0:1. Asistence: Marek Bartánus.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 31. Szturc (Sloboda, Zdráhal), 39. Kolouch (Štencel, Olesz), 44. Hlinka (Húževka, Káňa), 69. Sloboda – 9. Bicek (Bartánus), 21. Bicek (Bartánus), 49. Suja (Bicek, Philipp)

HC Vítkovice Ridera: Kantor (Dolejš) – Kudělka, Štencel, Štich, Sloboda, Klok, Čerešňák, Pastor, Kovář – Szturc, Kolouch, Olesz, Kucsera, Balán, Vandas, Tomi, Burger, Zdráhal, Húževka, Hlinka, Káňa
    HC Košice: Melicherčík (Riečický) -. Štrbák, Slovák, Šedivý E., Philipp, Dudáš, Cebák, Macejko, Hričina, Jenčík, Bartoš, Lapšanský, Bicek, Suja, Baránus, Hrnka, Češík, Sojčík, Lelkeš, Bortňák, Šoltés

Rozhodčí: Mikula, Baluška – Tošenovjan, Hlavatý

Diváci: 1 623