Vítkovice – HC Slovan 3:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
Most – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Znojmo – Plzeň 3:1 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:4 (0:1 po s.n.)
Ústí n/L – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 3:4 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.)
Nový Jičín – Opava 6:3 (kon.) | Břeclav – Senica 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 6:0 (kon.) | Děčín – Řisuty 7:4 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Frýdek-M. – Osvětim 5:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 18.08.2015, 18:00Přípravné zápasy

Ve třetí třetině nejprve hosté odskočili na tříbrankový rozdíl, domácí tým korigoval gólem v posledních minutách. Havlíčkův Brod vítězí v Pelhřimově 4:2. S tímto konstatováním se s Vámi loučím, někdy příště napočtenou. (20:14:39)

57:08
    Černý přerušuje hru po další šanci Havlíčkova Brodu.

57:00
    Zámek...

56:46
    Duben pálí, Černý kryje.

56:38
    Dvě minuty pro Camerona Rosmanna za hákování.

55:33
    Bezděk v dobré pozici přestřelil branku hostů.

54:58
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Tak přichází korekce. O tyčku se prosazuje Martin HADRAVA. Asistence Petr Votápek.

54:35
    Pelhřimov doplácí na nepřesnost rozehrávky.

53:41
    Tempo hry pomalu upadá, Havlíčkův Brod směřuje k vítězství v dnešním zápase.

52:44
    Vysloužil neúspěšně tečuje před Zvolánkem.

52:00
    Marek Hadrava vybojoval puk pro bratra Martina, ten má k puku hodně daleko.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 8. Hadrava (Hadrava, Kopic), 55. Hadrava (Votápek) – 29. Loginovskij (Endál), 30. Duben (Třetina, Endál), 36. Vlasov (Kondratěv, Mečiar), 51. Třetina (Přidal, Ludvík)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Čekal) – Kasalý D., Kůrka, Adam, Pometlo, Jelínek Z., Rašner, Rosmann, Kopic, Vylíčil, Vysloužil, Kasalý F., Votápek, Siřiště, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Plachý (C), Bezděk
    BK Havlíčkův Brod: Zvolánek (Dusík) – Duben, Vala, Kořínek, Loginovskij, Mečiar, Kolda – Přidal, Třetina, Endál, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Vlasov, Ludvík, Kondratev

Rozhodčí: Hejduk, Kotlík – Šťastná, Guth