Vítkovice – HC Slovan 3:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
Most – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Znojmo – Plzeň 3:1 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:4 (0:1 po s.n.)
Ústí n/L – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 3:4 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.)
Nový Jičín – Opava 6:3 (kon.) | Břeclav – Senica 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 6:0 (kon.) | Děčín – Řisuty 7:4 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Frýdek-M. – Osvětim 5:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Frýdek-Místek
5:3 (2:0, 1:0, 2:3)
Aksam Unia Osvětim
Úterý 18.08.2015, 18:00 • Hala Polárka • Přípravné zápasy

Třetí třetinu vyhráli hosté, ale na konečném výsledku už to nic nezměnilo. Ze druhé výhry v řadě se tak raduje domácí mužstvo HC Frýdek-Místek. (20:21:06)

59:33
    Domácí si hlídají kotouč, vypadá to, že už se nic zásadního nestane,

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:06
    Oświęcim právě vstřelila branku!
    Domácí obránci si nepohlídali SEBASTIANA KOWALOWKU a ten po nahození Adamuse dokázal překonat Šimbocha, který neudržel puk ve své lapačce.

57:50
    Krutil pálil od modré čáry, na jeho střelu ale Fikrt šikovně vytáhl lapačku.

57:03
    Hosté se snaží dostat do útoku, domácí jim v tom zatím úspěšně brání.

56:07
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    RADEK MEIDL přidává svoji druhou branku. Po nahrávce Luky střílel z mezikruží přesně mezi betony Fikrta.

55:33
    Kowalczyk pálil dělovku od modré čáry, puk ale mířil těsně nad bránu.

54:54
    Domácí budou opět hrát početní výhodu. Modrzejewszki je vyloučen na dvě minuty za sekání.

54:31
    Oba týmy střídají, domácí se snaží založit útok.

53:27
    Už první střela JANA DANĚČKA byla nebezpečná, Šimboch ji dokázal vyrazit. Na dorážku už ale domácí gólman nestačil a hosté tak snižují.

52:59
    Hosté dlouho kombinovali, nakonec jim ale bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

52:10
    Domácí dokázali dostat puk do útočné třetiny i ve vlastním oslabení. Dlouho se jim to ale nedařilo, do protiútoku bleskově zamířili hosté.

51:38
    Ivan odpyká dvouminutový trest za zdržování hry.

50:52
    Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

50:32
    Domácí se drží v útočném pásmu, ke střele se ale zatím nedostali.

50:16

49:59
    Michal Kovařčík jel sám na bránu, do zakončení se ale nakonec nedostal.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 1. Luka (Christov), 2. O. Kovařčík (Kofroň, Jaroš), 31. Káňa (Luka, Matyáš), 48. Meidl (M. Kovařčík, Kowalczyk), 57. Meidl (Luka) – 42. Szewczyk (Haas), 54. Daněček (Szewczyk), 59. Kowalowka (Adamus, Tabaček)

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Kowalczyk, Jeník, Matyáš, Polák, Krutil, Heider, Kulhánek, Mravec – Káňa, Christov, Luka, Meidl, Piecha, M. Kovařčík, Jaroš, Kofroň, O. Kovařčík, Samiec, Ivan, Slovák
    Aksam Unia Osvětim: Fikrt (Witek) – Vosátko, Adamus, Tabaček, Kowalowka, Gabrys, Fiodor, Szewczyk, Haas, Daněček, Popela, Gebczyk, Piotrowicz, Wanat, Wojatrowicz, Modrzejewszki, Bezuška, Malicki, Budzowski

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Vengřín