Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
10:3 (2:0, 6:0, 2:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Úterý 25.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy

59:49
    Přiznám se, že teď jsem neviděl, co se přesně stalo. Brankář Čekal zůstal ležet otřesený na ledě a bude se vylučovat. Tomáš Chlubna (HBR) ho zřejmě sestřelil a utkání pro něj končí předčasně, protože obdržel trest na 5 minut plus do konce utkání za napadení. Zbytečná dohra jinak poměrně poklidného utkání.

51:08
    Na trestnou lavici zamířil Martin Jelínek (PEL) za hákování. Pomohl si faulem proti Marku Havlovi, jenž předtím nebezpečně pálil z mírného úhlu na pravé straně do Čekalových betonů.

48:34
    Současně jsou za hrubost vyloučeni Martin Tolkner (PEL) a Patrik Přidal (HBR), hraje se 4 na 4.

42:50
    David Vala (HBR) – 2 minuty – sekání.

38:44
    Lukáš Endál (HBR) to přehnal s důrazem u mantinelu, kde po jeho ataku upadl nejen protihráč, ale i čárový rozhodčí. Dvě minuty za napadení.

36:46
    A ten zastavili, ale jen za cenu nedovoleného zákroku. Za evidentní podražení si odsedí 2 minuty exRebel Martin Jelínek (PEL).

31:52
    Martin Tolkner (PEL) je vykázán ke dvěma minutám na lavici hanby za podražení.

29:56
    Josef Kolda (HBR) – 2 minuty – sekání.

24:56
    Martin Tolkner (PEL) vyloučen na 2 minuty za podražení, domácí se znovu hodně důrazně tlačili do koncovky před bránou. Výsledkem je minuta a dvanáct sekund přesilovky 5 na 3.

24:08
    Před brankou se strhla bitka. Adam Rašner (PEL) dostal trest na 2 plus 2 minuty za hrubost, Patrik Přidal (HBR) menší trest za hrubost. Domácí mají přesilovku.

20:00
    Dvouminutový trest ještě dostal se sirénou David Kozlík (HBR) za vysokou hůl.

18:26
    Miroslav Duben (HBR) to přehnal s důrazem ve středním pásmu a obdržel dvouminutový trest za sekání.

15:26
    Na dvě minuty jsou po souboji v rohu pelhřimovského pásma na 2 minuty vyloučeni Dominik Kasalý (PEL) za držení protihráče a Lukáš Endál (HBR) za držení hole.

14:29
    Hra je přerušena, jeden z Bruslařů,. zřejmě to byl Marek Havel, byl v rohu pásma soupeře zasažen holí do obličeje. Dvouminutový trest za vysokou hůl obdržel Dominik Kasalý (PEL).

12:45
    Současně jsou na 2 minuty vyloučeni Petr Votápek (PEL) za krosček a Ondřej Hlídek (HBR) za nedovolené bránění.

06:54
    Útok Ledních Medvědů však pokračoval. Nahrávku mezi kruhy dostal Petr Votápek, ale byl faulovaný Josefem Koldou (HBR). Dvě minuty za nedovolené bránění.

04:54
    Richard Adam (PEL) – 2 minuty – sekání.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 7. Přidal (Endál, Kolda), 8. Ludvík (Kondratěv), 22. Endál, 24. Vala (Hlídek), 27. Kondratěv (Vala, Vlasov), 30. Chlubna, 35. Endál (Duben, Vala), 38. Třetina (Endál, Kolda), 53. Vala (Třetina, Duben), 57. Chlubna (Mendl) – 45. Hadrava (Kopic), 47. Kopic (Vysloužil), 54. Votápek

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Duben, Vala, Kolda, Kříž, Pecen, Mendl – Přidal, Třetina "C", Endál – Kozlík, Kuchta, Chlubna – Ludvík, Vlasov, Kondratěv – Havel, Cejpek, Hlídek
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (od 30. Čekal) – Z. Jelínek, Adam, Kasalý, Rašner, Kůrka, Pometlo, Tolkner – Votápek, Kasalý, Vysloužil, Marek Hadrava, Martin Hadrava, M. Kopic "C", Svoboda, M. Jelínek, Siřiště

Rozhodčí: Jaroslav Přibyl – Tomáš Krejčí, Jan Blaha