Slavia – Kladno 4:6 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 6:5 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
BK Mladá Boleslav
6:5 (1:1, 2:3, 2:1 - -:-)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 25.08.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy juniorů

59:53
    Ještě jedno vyloučení na straně domácích. Za nedovolené bránění byl potrestán dvěma minutami Vojtěch Němec (MBL).

57:52
    Za sekání dostal dvě minuty Zdeněk Král (LIB), což může domácím výrazně pomoci v honbě za vyrovnáním.

48:45
    David Marček (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Pojistí si Bílí Tygři své vedení?

45:46
    Za nedovolené bránění byl vyloučen Petr Artl (LIB) na dvě minuty. Na trestnou lavici dorazil se slovy: "Fakt chcípáci, Boleslav, zm*di." Tato slova snad nepotřebují další komentář.

41:58
    Za vysokou hůl byl potrestán dvěma minutami Miroslav Hylena (LIB).

39:03
    Prvním vyloučeným hráčem na straně Mladé Boleslavi je Lukáš Motloch (MBL), který dostal dvě minuty za krosček.

29:57
    Je tady druhé vyloučení zápasu – Vojtěch Divila (LIB) byl potrestán dvěma minutami za sekání.

Se závěrečným hvizdem byl ještě vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění Petr Antl (LIB), po jehož zákroku dlouho ležel na ledě Stanislav Brzák, který odešel až za asistence zdravotnice. Doufejme, že bude jeden z klíčových hráčů Mladé Boleslavi v pořádku.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 3. Vajsejtl (Musliu), 22. Průšek (Motloch), 31. Žalud (Veselý, Rypar), 51. Pořízek (Průšek), 58. Žalud (Tůma, Němec), rozh. náj. Průšek – 1. Král (Solenský), 23. Šír, 26. Šír, 40. Kačírek (Zachar), 51. Solenský