Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Jokerit – N.Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavl – Toljatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 27.08.2015, 18:30 • Ice Palace • KHL

44:39
    Hosté jdou do tří! Za sekání dostává dvě minuty jeden z nejzkušenějších, Jonathan Cheechoo (MIN).

43:34
    Usenko (MIN) je vyloučen na dvě minuty za hákování, domácí mají možnost navýšit své skóre.

39:41
    Kapitán Kaljužnyj (MIN) ale svůj tým v závěrů periody oslabí, dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Ketovův ostrý zákrok.

33:26
    Ketov (PET) se asi mstí za zákrok na něj a nyní na mantinel taktéž poslal nebezpečně protihráče, jsou za to ale dvě minuty – krosček.

20:20
    Ale opět se vylučuje, Lindstrom (PET) dostává dvě minuty za hákování.

18:14
    Nick Bailen (MIN) dostává dvě minuty za sekání.

04:38
    Máme tady vyloučení, na trestnou lavici usedá za hákování Lisovec (MIN).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 8. Ponikarovskij (Chafizullin, Chacej), 41. Čudinov (Šipačjov, Kovalčuk) – 34. Vesce (Gavrus, Ellison)

SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Čudinov, Bělov, Rukavišnikov, Jakovlev, Chafizulin, Kalinin, Judin – Lindstrom, Kovalčuk "C", Kablukov – Ketov, Dadonov, Šipačjov – Arťuchin, Chochrjakov, Burdasov – Grebenščikov, Ponikarovskij, Chacej – Děrgačjov
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Krajíček, Goroško, Lisovec, Bailen, Gunderson, Usenko, Nogačjov, Ustinenko – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Ellison, Vesce, Gavrus – Drozd, Matěruchin, Michajlov – Meleško, Komarov, Buinicky

Rozhodčí: Gusev, Sergejev – Lazarev, Sysujev

Diváci: 10181