Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Jokerit – N.Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavl – Toljatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 27.08.2015, 18:30 • Ice Palace • KHL

59:15
    Milčakov míří na střídačku, hosté to zkusí v šesti!

Dnešní utkání sleduje 10181 diváků.
    Ketov trefuje tyč!

50:51
    Ketov se protáhl do vápna a vystřelil, puk ale pouze orazítkoval tyč, od které se odrazil do ochranné sítě!

44:54
    Dadonov se dostal po levé straně do vápna, dostal se až i Milčakovovi, toho ale v rychlosti z blízkosti nedokázal překonat.

44:39
    Hosté jdou do tří! Za sekání dostává dvě minuty jeden z nejzkušenějších, Jonathan Cheechoo (MIN).

43:34
    Domácí trenér Nazarov si vyžádal oddechový čas.

43:34
    Usenko (MIN) je vyloučen na dvě minuty za hákování, domácí mají možnost navýšit své skóre.
    Maxim ČUDINOV - 2:1

40:45
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak to byla paráda! Domácí se dostali do útočného pásma, kotouč se dostal na modrou čáru na MAXIMA ČUDINOVA, který vyslal na bránu neskutečnou dělovku, která byla nechytatelná a rozvlnil síť za Milčakovem. Asistence: Ilja Kovalčuk, Vadim Šipačjov

39:41
    Kapitán Kaljužnyj (MIN) ale svůj tým v závěrů periody oslabí, dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Ketovův ostrý zákrok.

33:26
    Ketov (PET) se asi mstí za zákrok na něj a nyní na mantinel taktéž poslal nebezpečně protihráče, jsou za to ale dvě minuty – krosček.
    Ryan VESCE - 1:1

33:14
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je zde to, o čem jsem mluvil. Domácí jsou jasně lepší, ale nyní je srovnáno. Ellison našel zpoza brány Gavruse, jenž vypálil, ale jeho střela nebyla úspěšná. K dorážce se ale dostal RYAN VESCE, který neměl moc práce a odkrytou bránu lehce trefil. Asistence: Artur Gavrus, Matt Ellison

29:37
    Jako bych to málem zakřikl, před Ježovem se najednou utvořila skrumáž hráčů, ve které měli hosté početní výhodu, úplně volný byl Cheechoo, avšak nedokázal překonat ležícího Ježova.

27:59
    Další veliká šance domácích! Burdasov si vybruslil zpoza brány až mezi kruhy, Arťuchin mu před bránou dobře stínil, a tak mogl Burdasov pálit do volného místa pod břevnem, to ale jen těsně netrefil.

26:50
    Jakovlel v rychlém útoku přihrál před bránu Dadonovovi, který se snažil trefit nad vyrážečku, puk ale poslal těsně vedle brány.

26:10
    Ježov předvedl velmi dobrý zákrok, když dokázal zlikvidovat střelu Gavruse, který stál přím před ním, ale překonat ho nedokázal.

20:20
    Ale opět se vylučuje, Lindstrom (PET) dostává dvě minuty za hákování.

18:14
    Nick Bailen (MIN) dostává dvě minuty za sekání.

13:40
    Drozd se dostal do samostatného úniku, zakončení se ale tomuto běloruskému ptáčkovi už nepodařilo, bekhendem si Ježova nepřišel.

12:05
    Až nyní se hosté s kotoučem dostali až před brankáře, Ježov ale vše vyřešil výborným zákrokem, Cheechoo před ním střílel z otočky, Ježov ale zvládl zasáhnout betonem.

10:01
    Jakovlev ujel po levé straně hřiště, obhodil si protihráče a mířil mezi Milčakovy betony, ten je ale stihl na poslední chvíli sklapnout.
    Alexej PONIKAROVSKIJ - 1:0

07:15
    Domácí dostali svého soupeře pod docela silný tlak, několik minut si ho připravovali, až udeřili! ALEXEJ PONIKAROVSKIJ s pukem vybruslil zpoza brány, naznačil přihrávku, ale z úhlu vystřelil. Milčakov se nechal nachytat a lehkou střelu po zemi propustil do brány. Asistence: Dinar Chafizullin, Arsenyj Chacej

05:50
    Dadonov se zcela osamocen před bránou dostal ke kotouči, ale nedokázal ho dostat za již ležícího Mičakova.

04:38
    Máme tady vyloučení, na trestnou lavici usedá za hákování Lisovec (MIN).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 8. Ponikarovskij (Chafizullin, Chacej), 41. Čudinov (Šipačjov, Kovalčuk) – 34. Vesce (Gavrus, Ellison)

SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Čudinov, Bělov, Rukavišnikov, Jakovlev, Chafizulin, Kalinin, Judin – Lindstrom, Kovalčuk "C", Kablukov – Ketov, Dadonov, Šipačjov – Arťuchin, Chochrjakov, Burdasov – Grebenščikov, Ponikarovskij, Chacej – Děrgačjov
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Krajíček, Goroško, Lisovec, Bailen, Gunderson, Usenko, Nogačjov, Ustinenko – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Ellison, Vesce, Gavrus – Drozd, Matěruchin, Michajlov – Meleško, Komarov, Buinicky

Rozhodčí: Gusev, Sergejev – Lazarev, Sysujev

Diváci: 10181