Komentáře nejsou k dispozici.
Složení základních skupin Ligy mistrů:
Skupina A
Paris St. Germain (FRA)
Real Madrid (ESP)
Šachťar Doněck (UKR)
Malmö (SWE)
Skupina B
PSV Eindhoven (NED)
Manchester United (ENG)
CSKA Moskva (RUS)
VfL Wolfsburg (GER)
Skupina C
Benfica Lisabon (POR)
Atlético Madrid (ESP)
Galatasaray Istanbul (TUR)
FC Astana (KAZ)
Skupina D
Juventus Turín (ITA)
Machester City (ENG)
Sevilla (ESP)
Borussia Mönchengladbach (GER)
Skupina E
FC Barcelona (ESP)
Bayer 04 Leverkusen (GER)
AS Řim (ITA)
BATE Borisov (BLR)
Skupina F
Bayern Mnichov (GER)
Arsenal (ENG)
Olympiacos Pireus (GRE)
Dinamo Záhřeb (CRO)
Skupina G
Chelsea FC (ENG)
FC Porto (POR)
Dynamo Kyjev (UKR)
Maccabi Tel Aviv (ISR)
Skupina H
Zenit Petrohrad (RUS)
Valencia (ESP)
Olympique Lyon (FRA)
Gent (BEL)
Termíny zápasů
První hrací den: 15./16. Září
Druhý hrací den: 29./30. Září
Třetí hrací den: 20./21. Října
Čtvrtý hrací den: 3./4. Listopadu
Pátý hrací den: 24./25. Listopadu
Šestý hrací den: 8./9. Prosince
UEFA Best player in Europe 2014/15
Nejlepší fotbalista: Lionel Messi (Barcelona)
Nejlepší fotbalistka: Célia Šašićová (Frankfurt)
Gól roku: Lionel Messi (Barcelona).
Nejlepší zákrok roku: Marc Andre Ter Stegen (Barcelona).
Nejlepší jednáctka uplynulé sezóny: Neuer (Bayern) – Ramos (Real), Lahm (Bayern), Alaba (Bayern), Godín (Atlético) – Robben (Bayern), Di Mária (Man, United), Kroos (Real) – C. Ronaldo (Real), Messi (Barcelona), Ibrahimović (PSG).
Rozdělení do losovacích košů
Koš 1: FC Barcelona, Chelsea FC, Bayern Mnichov, Juventus Turín, Benfica Lisabon, Paris St. Germain, Zenit Petrohrad, PSV Eindhoven.
Koš 2: Real Madrid, Atlético Madrid, FC Porto, Arsenal, Manchester United, Valencia, Bayer 04 Leverkusen, Manchester City.
Koš 3: Šachťar Doněck, FC Sevilla, Olympique Lyon, Dynamo Kyjev, Olympiacos Pireus, CSKA Moskva, Galatasaray Istanbul, AS Řím.
Koš 4: BATE Borisov, Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg, Dinamo Záhřeb, Maccabi Tel Aviv, Gent, Malmö, FC Astana.
Skupina A
Paris St. Germain (FRA)
Real Madrid (ESP)
Šachťar Doněck (UKR)
Malmö (SWE)
Skupina B
PSV Eindhoven (NED)
Manchester United (ENG)
CSKA Moskva (RUS)
VfL Wolfsburg (GER)
Skupina C
Benfica Lisabon (POR)
Atlético Madrid (ESP)
Galatasaray Istanbul (TUR)
FC Astana (KAZ)
Skupina D
Juventus Turín (ITA)
Machester City (ENG)
Sevilla (ESP)
Borussia Mönchengladbach (GER)
Skupina E
FC Barcelona (ESP)
Bayer 04 Leverkusen (GER)
AS Řim (ITA)
BATE Borisov (BLR)
Skupina F
Bayern Mnichov (GER)
Arsenal (ENG)
Olympiacos Pireus (GRE)
Dinamo Záhřeb (CRO)
Skupina G
Chelsea FC (ENG)
FC Porto (POR)
Dynamo Kyjev (UKR)
Maccabi Tel Aviv (ISR)
Skupina H
Zenit Petrohrad (RUS)
Valencia (ESP)
Olympique Lyon (FRA)
Gent (BEL)
Termíny zápasů
První hrací den: 15./16. Září
Druhý hrací den: 29./30. Září
Třetí hrací den: 20./21. Října
Čtvrtý hrací den: 3./4. Listopadu
Pátý hrací den: 24./25. Listopadu
Šestý hrací den: 8./9. Prosince
UEFA Best player in Europe 2014/15
Nejlepší fotbalista: Lionel Messi (Barcelona)
Nejlepší fotbalistka: Célia Šašićová (Frankfurt)
Gól roku: Lionel Messi (Barcelona).
Nejlepší zákrok roku: Marc Andre Ter Stegen (Barcelona).
Nejlepší jednáctka uplynulé sezóny: Neuer (Bayern) – Ramos (Real), Lahm (Bayern), Alaba (Bayern), Godín (Atlético) – Robben (Bayern), Di Mária (Man, United), Kroos (Real) – C. Ronaldo (Real), Messi (Barcelona), Ibrahimović (PSG).
Rozdělení do losovacích košů
Koš 1: FC Barcelona, Chelsea FC, Bayern Mnichov, Juventus Turín, Benfica Lisabon, Paris St. Germain, Zenit Petrohrad, PSV Eindhoven.
Koš 2: Real Madrid, Atlético Madrid, FC Porto, Arsenal, Manchester United, Valencia, Bayer 04 Leverkusen, Manchester City.
Koš 3: Šachťar Doněck, FC Sevilla, Olympique Lyon, Dynamo Kyjev, Olympiacos Pireus, CSKA Moskva, Galatasaray Istanbul, AS Řím.
Koš 4: BATE Borisov, Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg, Dinamo Záhřeb, Maccabi Tel Aviv, Gent, Malmö, FC Astana.
Jakub Vais
@KubaVais