Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Novosibirsk 1:5 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 0:1 (kon.)

Zblokované střely: 13 – 12 (21:51:42)

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou.

Je dobojováno. Hosté z Chabarovsku si z ledu Slovanu odvážejí všechny tři body, když o osudu tohoto klání rozhodli ve 44. minutě v přesilové hře, když střelu Těrjajeva tečoval Wandell. Domácím se nepodařilo srovnat, aby si vynutili alespoň prodloužení, a tak jsou dnes bez bodu.

59:59
    Sersen ještě trefuje tyčku chabarovské branky a to je pro domácí konec.

59:50
    Vhazuje se po pravé ruce Metsoly.

59:50
    Trenér Miloš Říha si bere oddechový čas.

59:50
    Ani Jegličova dělovka nekončí brankou. A neměl k tomu útočník Slovanu vůbec daleko.

59:30
    Dnešní utkání sleduje 7218 diváků.

59:30
    Puk mají na hokejkách domácí, ale vůbec se jim před brankou Amuru nedaří.

58:54
    Kašpar měl nyní velkou možnost ke skórování, ale v blízkosti Metsoly se mu jeho akce nepovedla a následně má puk ve své moci Metsola.

58:02
    Garnett je mimo branku, domácí to zkouší se šesti hráči v poli.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Nagy skáče na led a Slovan je tak kompletní. Do konce třetí části chybí dvě a půl minuty. Podaří se Slovanu vyrovnat?

56:38
    Amur se dopustil zakázaného uvolnění a hra se tak musí přestěhovat do jeho vlastního pásma.

55:45
    Slovan se osvobozuje a vyhazuje puk až k Metsolovi.

55:24
    Nagy inkasuje dvě minuty za podražení.

55:10
    Amur má ponechanou výhodu. Nagy se provinil faulem a hosté budou hrát přesilovou hru, pokud tedy nevstřelí branku.