Královské Vinohrady – Vítkovice juniorky 2:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians juniorky 1:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:3 (kon.)
Bonusia Ostrava – Slavičín 8:1 (kon.) | Židenice – Třinec 3:0 (kon.) | FBK Letka Ostrava – Brno Židenice juniorky 1:3 (kon.)
Olomouc – Ostrava 2:1 (kon.) | Slavičín – Královské Vinohrady 0:4 (kon.) | Bohemians juniorky – Židenice 0:1 (kon.)
Vítkovice juniorky – FBK Letka Ostrava 2:4 (kon.) | Killers Krakow – Vítkovice 3:0 (kon.) | Nowy Targ – Bonusia Ostrava 1:2 (kon.)
Třinec – Bohemians juniorky 0:1 (kon.) | Brno Židenice juniorky – Vítkovice juniorky 1:7 (kon.) | Židenice – Olomouc 2:2 (kon.)
FBK Letka Ostrava – Slavičín 2:4 (kon.) | Ostrava – Killers Krakow 2:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Nowy Targ 3:3 (kon.)
K1 Florbal Židenice
3:0 (1:0, 2:0)
FBC Ossiko Třinec
Pátek 28.08.2015, 16:10 • ČPP Aréna, Ostrava • Ostrava Cup 2015 - Women

V zápase, který byl jasnou dominancí hráček Židenic se povedlo domácím vstřelit ve druhém poločase ještě dvě branky, o které se postarala Obrovská se Zajacovou. Třinecké hráčky byly bez šance na výhru. (16:54:08)

29:44
    Kuriózní situace na středu hrací plochy. Hostující hráčky se srazili a upadli na sebe. Především té, co upadla jako první, se nechtělo zpět na nohy a tak rozhodčí raději přerušili hru.

28:20
    Židenice právě vstřelily branku!
    Z levé strany střílející Obrovská Turoňovou ještě nepřekonala, ale TERÉZIA ZAJACOVÁ z opačné strany byla už mnohem úspěšnější. Asistence: Regina Obrovská.

26:28
    Hostující Šibrová vybojovala na útočné polovině faul pro svůj celek. Následný volný úder nebyl přesně rozehrán.

25:16
    Nacvičená akce hráček hosté brankou neskončila. Útočnice před bránou nedokázala tečovat míček dostatečně razantně.

24:30
    I hostující hráčky se prezentovali střelou z vrcholu brankoviště, ale ani jejich snaha v branku nevedla.

23:33
    Domácí předvedli další akci na jeden dotek, kterou zakončovala Zlámalová. Její střela nebyla ovšem příliš přesná a tak míček končí vedle tyče.

22:18
    Tempo zápasu aspoň na chvíli zpomaluje. Hostující hráčky se snaží vyvést míček do útoku.

21:09
    Dundelová ani nadvakrát nevyzrála na Turoňovou, která oba její střelecké pokusy vyrazila nohou mimo ohrožení tří tyčí.

20:01
    Dufková si připisuje důležitý zákrok. Stará poslala míček domácí brankářce přesně mezi nohy. Ta si ovšem dokázala se střelou poradit.

18:47
    Zatímco střelu Zajaové dokázala Turaňová vyrazit, na dorážku REGINY OBROVSKÉ už byla hostujcíí brankářka krátká. Asistence: Terézia Zajacová.

17:39
    Přihrávka, která mířila na Drápalovou, byla příliš prudká a tak ji domácí útočnice nedokázala zpracovat.

16:29
    Šibrová zakončovala povedenou akci hostů. Ovšem i tentokrát byla Dufková bez práce, střela hostující hráčky byla nepřesná.

15:52
    I nadále dominují tempu hry domácí Židenice. Ty se ve druhém poločase zatím ke střele nedostaly.

15:01

Tempo zápasu od samotného začátku diktují Židenice. Dlouho ovšem své střely posílali Turoňové přímo do náruče. První míček prošel za záda hostující brankářky až ve 14. minutě, kdy se prosadila z ostrého úhlu Obrovská.

Druhý poločas začne přibližně v 16:35.

15:00

14:46
    Hostující hráčky se v samotném závěru prvního poločasu dostaly poprvé v zápase do střelecké pozice. Radost hostí zmařila Dufková svým zákrokem.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Obrovská, 19. Obrovská (Zajacová), 29. Zajacová (Obrovská)

K1 Florbal Židenice: Dufková – Drápalová, Dernerová, Babáčková, Pravcová, Obrovská, Dundelová, Zlámalová, Horáková, Indrová, Zajacová, Némethová, Pospíšilová, Valehrachová
    FBC Ossiko Třinec: Turoňová (Meischnerová) – Zwierzynová, N. Kawuloková, J. Kawuloková, Janiková, Mendroková, Kajfoszová, Martynková, Wojnarová, Šibrová, Stará, Havlová, Bieleszová, Kaniová, Rakowská

Rozhodčí: Petr Blakala, Filip Plíhal