Královské Vinohrady – Vítkovice juniorky 2:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians juniorky 1:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:3 (kon.)
Bonusia Ostrava – Slavičín 8:1 (kon.) | Židenice – Třinec 3:0 (kon.) | FBK Letka Ostrava – Brno Židenice juniorky 1:3 (kon.)
Olomouc – Ostrava 2:1 (kon.) | Slavičín – Královské Vinohrady 0:4 (kon.) | Bohemians juniorky – Židenice 0:1 (kon.)
Vítkovice juniorky – FBK Letka Ostrava 2:4 (kon.) | Killers Krakow – Vítkovice 3:0 (kon.) | Nowy Targ – Bonusia Ostrava 1:2 (kon.)
Třinec – Bohemians juniorky 0:1 (kon.) | Brno Židenice juniorky – Vítkovice juniorky 1:7 (kon.) | Židenice – Olomouc 2:2 (kon.)
FBK Letka Ostrava – Slavičín 2:4 (kon.) | Ostrava – Killers Krakow 2:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Nowy Targ 3:3 (kon.)
FBC Ostrava
1:3 (0:0, 1:3)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
Pátek 28.08.2015, 14:30 • ČPP Aréna, Ostrava • Ostrava Cup 2015 - Women

Druhý poločas ovládly hráčky Bohemians, které stačily ve 24. minutě navýšit své vedení o dvě branky. O minutu později snížila ještě Vrlíková, ale o další minutu později už se opět radovaly juniorky Bohemians, které už si vedení 3:1 pohlídali do závěrečného hvizdu. (15:14:39)

29:50
    Už to vypadalo, že domácí hráčky sníží na rozdíl jediné branky. Střela Škopkové byla na poslední chvíli zblokována mimo mantinely.

29:31
    Lišková se stačila vrátit do brány, ale zasahovat při střele Semerádové nemusela.

28:59
    Střely Greiplové z půlící čáry nebyla z nejpřesnějších, přesto se dostali hráčky Ostravy k míčku.

28:49
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. Míček budou zahrávat do hry domácí hráčky, které zkoušejí hru bez brankářky.

28:49
    Hned poté, co opustil míček hrací plochu, si vyžádal trenér domácích oddechový čas!

27:20
    Vrlíková při přečíslení 2 na 1 zvolila raději střelu, která byla hodně nepřesná.

26:33
    Míček, který byl adresován Greiplové doputoval až na hůl Kopkové, která ve vyložené šanci minula hostující klec!

25:27
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Branky začínají přibývat hodně rychle. Hostující ADÉLA KAŠPAROVÁ proměnila svůj střelecký pokus v branku. Lišková byla bez šance na zásah. Asistence: Eva Preisslerová.

24:39
    Tým Bonusia Ostrava juniorky právě vstřelily branku! Domácí hráčky odpovídají nejlepší možnou variantou – brankou. MARKÉTA VRLÍKOVÁ těžila z dobrého napadání, díky kterému běžela osamocena na Kolaříkovou. Domácí útočnice nedala hsotující brankářce šanci. Bez asistence.

23:24
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! od mantinelu se pokusila o překvapivou střelu SIMONA MATUŠKOVÁ, které se opravdu povedlo překvapit domácí brankářku, neboť ji míček propadl za záda. Asistence: Kristýna Heralová.

22:37
    Teč hostující hráčky nebyla příliš přesná, míček končí vedle brány.

21:32
    Kolaříková předvedla hned dva perfektní zákroky za sebou. Nejprve vyzrála na střelu Divišové a následně si poradila v leže i s dorážkou Kadidlové. Výborná práce hostující brankářky.

20:52
    Fellerová při pokusu o střelu minula míček a plnou ranou trefila pouze hůl své soupeřky. Rozhodčí odpískali faul.

20:06
    Ostravanky načínají celou akci zpoza vlastní brány. Ovšem akce končí za bránou soupeřek.

19:16
    Lišková měla znovu plné ruce práce. Nyní ji zaměstnala Panenková střelou od mantinelu.

17:49
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Hráčky Bohemians rozehráli volný úder na krátko. KRISTÝNA HERALOVÁ se následně otočila s míčkem na holi kolem své osy a poslala míček přesně do levého horního rohu brány. Asistence: Natálie Višvaderová.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 25. Vrlíková – 18. Heralová (Višvaderová), 24. Matušková (Heralová), 26. Kašparová (Preisslerová)

FBC Ostrava: Lišková (Poukarová) – Vrlíková, Kopková, Mrázová, Greiplová, Šešulková, Jurečková, Škopková, Zuzaníková, Bálková, Krečmerová, Lukášová, Žůrková
    Trenér: Jakub Robenek

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Kolaříková – Nová, Mrázková, Divišová, Heralová, Preisslerová, Kašparová, Fellerová, Semeráková, Panenková, Matušková, Štajnerová, Kořínková, Višvaderová, Kadidlová

Rozhodčí: Petr Blakala, Filip Plíhal