Hokejová Liga mistrů – 5. hrací den (kon.) | Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den (kon.)
Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den

Pátek 28.08.2015, 12:00Hokejová Liga mistrů

22:43
    Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního večera. (22:43:12)

22:42
    Konečné výsledky šestého hracího dne letošního ročníku Ligy mistrů:
    HC Sparta Praha – Storhamar Hockey Hamar 1:2
    HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 4:3 po prodl.
    EHC Red Bull Mnichov – HC Košice 1:0
    HC Davos – Färjestads BK 0:1
    SC Bern – IFK Helsinky 3:2 po náj.
    Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 3:2

22:38
    Do zdáného konce došel i poslední dnešní zápas, ve které švédská Frölunda zvítězila ve skandinávském derby nad Jyväskylou 3:2 po gólu Lehkonena, který se trefil jen šest minut před koncem zápasu.

Branky a nahrávky:
    6. Lasch (Carlsson, Fantenberg), 18. Lasch (Johnson, Tömmernes), 54. Lehkonen (Bengtsson, Janmark) – 16. Tavi (Salmio), 48. Antonen (Kalteva, Kolehmainen)
    Bern vítězí po samostatných nájezdech!

22:29
    Rozhodující nájezd Andrew Ebbetta rozhoduje o výhře Bernu, který po nájezdech poráží Helsinky, které dlouho měly zápas rozehraný lépe, ale nedokázaly ho dotáhnout do vítězného konce.

23. G.-A. Randegger (Ebbett, Reichert), 56. Krueger (Kobasew), rozh. náj. Ebbett – 25. Partanen (Leino), 43. Partanen (Leino, Puustinen)

22:26
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 3:2!
    Frölunda se v utkání s Jyväskylou opět ujímá vedení! V 54. minutě se švédským Indiánům daří využít rychlou akci, při níž kotouč vyslal Bengtsson na hokejku Lehkonena, který pálil z první a trefil šibenici.

22:17
    Pětiminutové prodloužení v Bernu nerozhodlo, budeme tak svědky samostatných nájezdů!
    Davos sice prohrál, ale bod za remízu v normální hrací době mu stačí k postupu do play off!

22:13
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 2:2!
    Jyväskylä srovnává na 2:2. Mikko Kalteva zachytil volný puk a následně jej prostrkl na hokejku najíždějícího JOOSEHO ANTONENA, který technickou střelou na zadní tyčku překonává Johanssena!

22:12
    Dlouhé čekání na první gól ve Vaillant Areně je u konce! Hostující Färjestad v prodloužení využívá přesilovku, kterou si přenesl ze závěru třetí třetiny a získává z ledu Davosu bonusový bodík. Jedinou branku zápasu na své konto připisuje Robbie Earl!

61. Earl (Johansson)

22:04
    Prodloužení se dočkají oba zápasy, jejichž začátek byl naplánován na 19:45. Zatímco Davos a Färjestads odehráli celých 60 minut bez branek, Bern dokázal srovnat v závěru zápasu s Helsinkami. Přinese nastavený čas i první nájezdy dnešního dne, ať už v Davosu nebo v Bernu?

21:59
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 2:2!
    Bern srovnává! Čtyři a půl minuty před konce se podařilo Justinu Kruegerovi srovnat na 2:2 a utkání tak směřuje do prodloužení, pokud se ve zbývajících několika minutách nedokáže jeden z týmů prosadit.
    Radost mnichovských fanoušků po výhře jejich týmu.

21:54
    Jediná Christensenova branka rozhodla o vítězství Red Bull Mnichov nad slovenskými Košicemi, které sice neodehrály špatné utkání, ovšem skórovat se jim nepodařilo.

52. Christensen (Jaffray, Kettemer)

21:35
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 1:2!
    Mika Partanen svou druhou brankou v dnešním utkání otáčí vývoj zápasu s Bernem a Helsinky se ujímají vedení! Ten napřáhl a tvrdou ranou prostřelil Schwendenera.

21:32
    Gól! EHC Red Bull Mnichov – HC Košice 1:0!
    Červení býci jdou necelých devět minut před koncem do vedení! Kettemer po pravém křídle zavezl kotouč do pásma a z ostrého úhlu jej nahodil na Melicherčíka, k dorážce se následně prokousal MADS CHRISTENSEN a střelou z otočky otevřel skóre!
    Třinec bere za výhru 2 body! Nejlepším hráčem zápasu byl Rostislav Klesla se dvěma brankami a dvěma asistencemi!

21:30
    Třinec vítězí po gólu v prodloužení! V 64. minutě o vítězství Ocelářů za dva body rozhoduje Zbyněk Irgl, jehož rána prošla až za záda hostujícího brankáře. Po prohře Sparty tak přeci jen český fanoušek může pocítit radost z výhry v dnešním programu Ligy mistrů.

11. Klesla (Klepiš), 25. Orsava (Hrňa, Klesla), 52. Klesla (Klepiš, Polanský), 64. Irgl (Polanský, Klesla) – 20. Kristiansen (Soares, Johansson), 51. Hoygard, 60. Soares (Dahl-Andersen, Fossen)