Leuven – Sint-Truiden 1:0 (kon.) | Oostende – Waregem 0:2 (kon.) | Mouscron – Kortrijk 0:1 (kon.)
Gent – Mechelen 2:2 (kon.)
KAA Gent
2:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 29.08.2015, 20:30 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League • 6. kolo

To je dnes ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších komentovaných přenosů zase někdy na shledanou. Hezký zbytek večera! (22:38:48)

Je tu konec. Ve druhém poločase se domácím podařilo prolomit střelecké prokletí a dokázali zkorigovat stav zápasu na konečných 2:2. Krátce po začátku druhé půle Depoitre srovnal na 1:1, necelých 7 minut poté se však po Ritsově dorážce hosté znovu ujali vedení a o konečné srovnání se v poslední minutě nastavení musel znovu postarat Laurent Depoitre. Na jedné straně obrovské štěstí a na druhé obrovská smůla. Nutno však říct, že Gent si vedl výrazně lépe v držení míče a svého soupeře také vysoce přestřílel. Remíza je dnes poměrně spravedlivým řešením.

90+4
    90+3. DEPOITRE - 2:2

90+3
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská smůla pro Mechelen! Po Johanssonově nákopu míč hlavou posunul Coulibaly do pokutového území, kde jej dokázal dostat na kopačku LAURENT DEPOITRE, který ranou z první dnes již podruhé překonává brankáře Gilleta.

90+3
    Modří jsou však nakonec vytlačeni až na vlastní polovinu.

90+2
    Gent se již znovu drží u balónu a obléhá bránu hostujícího celku.

90+1
    Žlutočervení se teď nepřesnou kombinací připravili o míč, Gent se však příliš daleko dostat nedokázal.

90
    Coulibalyho centr domácí zastavil těsně před postranní čárou.

89
    Naessens poměrně dost důrazně zastavil Foketa v pokutovém území, hlavní sudí ale nechává hru pokračovat. Rozehrávat nakonec bude Gillet výkopem od brány.

88
    Výborně však zasáhl ve vápně Nielsen, jenž dostal míč daleko od vlastní brány.

87
    Hosté si vyzkouší rozehrávku rohového kopu.

86
    Hráče v modrém teď nakonec zastavuje signalizovaný ofsajd.

85
    Gent i nadále obléhá pokutové území hostujícího celku, ale i nadále neúspěšně.

84
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Rits, přichází De Petter.

84
    Žlutou kartu dostává Johansson (KAA Gent).

83
    Rohový kop v podání domácích končí na hlavě velmi aktivního Coulibalyho, jenž jej však znovu poslal příliš vysoko nad bránu.

82
    Paulussen teď velmi riskantně vypíchl míč Saiefovy skluzem ve vlastním vápně, ale faul to nebude. Nakonec je z toho rohový kop.