Žilina B – Nitra 1:1 (kon.) | Bardejov – Prešov 1:1 (kon.) | MFK Zvolen – L. Mikuláš 0:0 (kon.)
MŠK Žilina B
1:1 (0:0)
FC Nitra
sk Sobota 29.08.2015, 10:30MONACObet liga

Je za nami zápas piateho kola DOXXbet ligy, v ktorom si merali sily MŠK Žilina B – FC Nitra. Do druhého polčasu nastúpili hráči za stavu 0:0. O druhom polčase rozhodli striedajúci hráči. O prvý gól sa postaral v 62. minúte Benčík. Radosť Nitry skazil v 64. minúte Puček. Ďalší gól sme v stretnutí už nevideli a tak sa Nitra so Žilinou podelila bratsky. (12:19:12)

90+3

90+3
    Tak v samom závere zápasu sa mohlo rozhodnúť už dvakrát. Tento raz to však bolo na opačnej strane Puček loptu naservíroval Jánošíkovi, no ten nechal vyznamenať sa Hippa.

90+2
    Krásna zakrútená strela Matuša Pauknera mohla priniesť azda rozhodujúci gól. Jeho plány však prerušil Patrik Lé Giang, ktorý briliantne chytá.

90+1
    Puček sa ocitol v rovnakej pozícii z akej už dnes raz skóroval. Do lopty sa oprel, no tentokrát mieril len do miest, kde už bol pripravený Hipp.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

88
    Kopičár sa snažil predrať na polku hostí, no vez úspechu. Tempo hry je v závere zápasu famózne

87
    Klec to skúšal po centri Jakuba Michlíka. Michal Klec však nemieril medzi tri žrde a tak ostal Hipp aj teraz bez práce.

86
    Hostia zvyšujú tlak na bránku Žiliny. Zo strednej vzdialenosti sa teraz do lopty oprel Samuel Ďurek, ktorý znovu mieril do rúk Lé Gianga.

85
    Rohový kop uvidíme aj na opačnej strane. Ten sa hostia rozhodli rozohrať nakrátko a to samozrejme nebola najlepšia voľba. Lopta už je na kopačkách žlto-zelených.

84
    Center od vlajočky padol na hlavu Rastislava Václavika. Ten sa vo vzduchu zavesil naozaj krásne, no loptu nasmeroval len kúsok od pravej tyčky.

83
    Po strele Petra Pučeka uvidíme rohový kop domáceho MŠK. Strela letela dobre len bola zblokovaná.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Tlacháč.

81
    Krásna kolmica našla za obranou Petra Pučka. Ten sa predral až k rohovej zástavke odkiaľ centroval na Jánošíka. Druhý menovaný loptu netrafil a tak žiadne zakončenie neprichádza.

80
    Žltú kartu dostáva Kadlec (MŠK Žilina B).

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo okolo 10 minút. Domáci celok má k dispozícii ešte dve striedania.

78
    Za postrannou čiarou sa pripravuje Tlacháč. Žilina sa chystá striedať.

77
    Ani séria centrov nepriniesla gól, ktorý by dostal Žilinčanov do vedenia. Hra je tak prerušená čo využívajú hráči na občerstvenie a tímové porady.