Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Minsk – Riga 0:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 7:2 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 5:2 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 5:4 (po pr.) | Záhřeb – Novosibirsk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Novokuzněck 6:0 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
5:4 (2:1, 0:2, 2:1 - 1:0)
Admiral Vladivostok
Neděle 30.08.2015, 16:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Já se s Vámi pro dnešek loučím, přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (18:24:05)

Československá stopa v utkání

Roman Horák (Viťaz)

Roman Horák, jako jediná dnešní česká stopa, do utkání nezasáhl.

Statistiky utkání

Střely na branku: 42 – 42
    Vhazování: 33 – 30
    Zblokované střely: 9 – 14
    Hity: 8 – 4

Je dobojováno. Viťaz v první minutě prodloužení utkání rozhodl a připisuje si bonusový bod navíc.

60:40
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Tak prodloužení příliš dlouho netrvalo. Viťaz rozhoduje o zisku dvou bodů, když se přesně trefil GEORGIJ BERDJUKOV. Asitence: Alexander Kučerjavenko.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla, a tak na řadu nyní přijde prodloužení. Pokud se ani v něm nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12
    Puk je ve středním pásmu a vypadá to, že toto utkání dojde do prodloužení.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Další střela hostí mířila na Säteriho, ale ten byl znovu na svém místě připraven.

57:20
    Golovkov nyní zachytil kotouč po tom, co se Filatov řítil do útočného pásma. Domácí obránce ale jeho úmysl zneškodnil.

56:59
    Nyní střelu Lisova opět bravurně likviduje Säteri, který má v posledních chvílích mnohem více práce než brankář hostí.

56:13
    Další akce domácích končí na pozorném Nalimovi. Sledujeme boj o každý centimetr ledu, nikdo však zatím vedení na svou stranu nestrhl.

54:56
    Na druhé straně střílel zblízka Lugin, ale také Säteri puk za svá záda nepouští.

54:05
    Kostromitin vyslal na Nalimova prudkou střelu od modré čáry, ale brankář Vladivostoku semaforem chytá.

53:47
    Nikdo nechce udělat chybu a nikdo se nikam příliš nežene. Zatím velmi dobře pracují obrany obou celků.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Šitikov, 17. Šitikov (Koroljov), 44. Afinogenov (Makejev, Berdjukov), 48. Šitikov (Kostromitin, Berdjukov), 61. Berdjukov (Kučerjavenko) – 7. Osipov (Glazkov, Alševskij), 30. Kuzněcov (Filatov), 37. Podšendjalov (Sajustov), 48. Sajustov (Alševskij)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Eronen, Šinkevič, Kostromitin, Berdjukov, Ježov, Golovkov, Kudinov, Vaščenko – Afinogenov, Krysanov, Makejev – Kučerjavenko, Šitikov, Koroljov – Musatov, Abdullin, Bočkarjov – Vyglazov, Kokšarov
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Kosmačev, Bartulis, Osipov, Glazkov, Mnacjan, Lisov, Lysenko – Bergfors, Trivino, Filatov – Fisenko, Lugin, Podšendjalov – Makarov, Kuzněcov, Alševskij – Mamin, Voronin, Sajustov

Rozhodčí: Gašilov, Lavrentjev – Nazarov, Šalagin