Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 5:2 (kon.) | Přerov – Žilina 0:0 (zruš.)
Opava – Frýdek-M. 0:0 (zruš.) | Sokolov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.) | Nymburk – Trutnov 2:3 (1:4 po s.n.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 9:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Čtvrtek 03.09.2015, 18:00 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

36:56
    Odvolávám, co jsme odvolal, a slibuji, co jsem slíbil. Utkání se nakonec dohrávat nebude!

36:56
    Tuto chvíli si vychutnává místní DJ, který teď do reproduktorů pouští jednu pecku za druhou. Na ledě už krouží rolba. Po přestávce budeme však pokračovat!

36:56
    Situace se obrátila. Havlíčkobrodští jsou v kabině a hráči ve žlutém jsou na své střídačce. U střídačky hostů se také nachází trojice sudích!

36:56
    Po vítězné fotce mizí do kabin už i hráči Havlíčkova Brodu, v tom se ale hostující družstvo vrací z kabin zpět na led!

36:56
    Domácí hokejisté děkují fanouškům a utkání se pravděpodobně nedohraje!

36:56
    Neptejte se mě proč, ale hráči Moravských Budějovicích balí saky paky a mizí do kabin. Jsme zvědaví, co se bude dít dále!

35:57
    Miroslav Třetina mohl svým druhým gólem navýšit vedení svého celku! První ránu příklepem Milan Máj dokázal těsně vyrazit lapačkou, poté se však zkušený útočník domácích dostal ještě k dorážce z levého kruhu, jenže trefil pouze boční síť poloodkryté klece!

31:57
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Lukáš Endál se vytočil na pravé straně kolem obránce a po ledě vystřelil k bližší tyči. Hostující gólman puk jenom vyrazil přesně na hůl MIROSLAVA TŘETINY, který si v takové situaci umí moc dobře poradit a pohotovou dorážku přišpendlil pod břevno odkryté brány! Asistence: Lukáš Endál.

28:38
    Po tvrdé ráně od modré se puk odrazil k pravému mantinelu, kde z první vystřelil Petr Kuchta, přesouvající se Milan Máj ovšem vytěsnil puk svojí maskou!

28:22
    Hostující hráč (MBU) míří na 2+2 minuty za katr, Bruslaři tak mají další početní výhodu.

28:10
    Patrik Přidal měl na hokejce vedení Havlíčkova Brodu. Střela Lukáše Endála na bránu neprošla, Patrik Přidal se ovšem dostal k odraženému kotouči a v brankovišti ho posílal bekhendem za ležícího Milana Máje, ten ovšem ještě stačil na led položit svoji lapačku a puk zázračně zachytit těsně před brankovou čarou!

25:27
    Dušan Mendl (HBR) usedá na trestnou lavici za podražení, přesilovku si zahrají také hosté.

22:55
    Bruslaři si zahrají v dvojnásobné početní převaze, Jiří Peroutka (MBU) je vyloučen na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

22:49
    Roman Barták (MBU) řešil nepřehlednou situaci před svoji bránou jenom za cenu faulu.

18:22
    Roman Barták (MBU) usedá na trestnou lavici na 2 minuty za hákování.

15:10
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Domácí si vedení moc dlouho neužili, Žihadla rychle vyrovnávají! MAREK LUPAČ se tlačil dopředu po levé straně, odkud hledal přihrávkou svého spoluhráče, puk si ovšem nešťastně srazil do své brány domácí obránce. Asistence: Jiří Peroutka.

12:39
    Domácí hráli v signalizované výhodě, Lukáš Dusík už spěchal na střídačku, když v tom se před brankovištěm Moravských Budějovic dostal k puku PETR KUCHTA, jenž přízemní střelou bekhendem prostřelil Milana Máje a posílá Bruslaře do vedení! Asistence: David Kozlík, Tomáš Chlubna.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 13. Kuchta (Kozlík, Chlubna), 32. Třetina (Endál) – 16. Lupač (Peroutka)

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Duben, Vala, Kořínek, Pecen, Loginovskij, Kolda, Mendl – Přidal, Třetina, Endál – Vlasov, Ludvík, Kondratěv – Kozlík, Chlubna, Kuchta – Cejpek, Hlídek, M. Havel
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Vejvoda) – Peroutka, Randa, Sobotka, Latner, Sechovec, Forman – Rytnauer, Krutiš, L. Havel, Pěška, Mikeš, Matějka, Barták, Račický, Trojan, Lupač, Vlašín, Horký

Rozhodčí: Marek Honza – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý