17:30 TPS Turku – Düsseldorfer EG 1:2 po náj.
    18:00 HC Košice – KAC Klagenfurt 2:1 po náj.
    19:00 Stavanger Oilers – KalPa Kuopio 3:0
    19:00 Storhamar Hockey Hamar – Genève-Servette HC 5:1
    19:00 ERC Ingolstadt – Växjö Lakers 5:3
    19:30 Krefeld Pinguine – UPC Vienna Capitals 5:6
    20:00 Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 4:3 po prodl.

22:29
    Pardubice sice vybojovaly první bod, ale po porážce po prodloužení ve švédském Färjestadu na ně čeká již jen poslední duel v letošním ročníku Ligy mistrů a to v utkání proti Davosu. V něm si již play off vybojovat nemohou.

Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 4:3
    Branky a nahrávky:
    50. Linus Persson (Johansson), 54. Earl, 60. John Persson, 64. Gulaš (Nygren) – 22. Marcinko (Bokroš), 30. Svoboda (Nahodil), 54. Tybor (Nahodil, Svoboda)
    Výhra byla velmi blízko...

22:18
    A gól nedávají, ač to zkusily ještě v šesti hráčích v poli. Duel tak dospěl do prodloužení, nyní i kdyby Pardubice vyhrály a závěrečný zápas zvládly za tři body, tak do další fáze nepostoupí.

22:16
    Gól! Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 3:3!
    Tak to je neuvěřitelná smůla! Färjestads odvolal brankáře a v šesti srovnává na 3:3 a to do konce zápasu zbývá pouhých 20 vteřin! Ve výsledku to znamená, že Pardubice, pokud nedají gól za těchto 20 sekund, tak v letošním ročníku skončí ve skupině!
    Vienna postupuje do play off!

22:08
    Gól! Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 2:3!
    Drama pokračuje! Půl minuty po brance Pardubic opět snižuje na rozdíl jediné branky Robbie Earl!

22:06
    Po velké přestřelce se Vienna Capitals raduje ze tří bodů a postupu do play off Ligy mistrů!

Krefeld Pinguine – UPC Vienna Capitals 5:6
    4. Pietta (Fischer), 13. Hauner, 24. Pietta, 26. Schimanskyi (Pietta), 36. Hauner (Driendl, Fischer) – 5. Whitmore (Rotter), 7. Milam (Hartl), 10. Sharp (Nodl, Bois), 39. Peter (Gamache, Pretnar), 44. Gamache (Mclean, Milam), 52. Whitmore (Dzieduszcki, Milam)

22:03
    Gól! Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 1:3!
    Pardubice snad definitivně zlomily odpor svých soupeřů, když se pár minut po inkasované brance samy prosazují a opět si vypracovávají dvougólové vedení.

22:02
    Gól! Färjestads BK – HC Dynamo Pardubice 1:2!
    O zápletku je ve Švédsku postaráno! Linus Persson snižuje v oslabení kontaktní gól.

21:54
    Gól! Krefeld Pinguine – UPC Vienna Capitals 5:6!
    Vienna otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení! Krefeld neudržel dvoubrankový náskok a náhle je to rakouský tým, který je blízko postupu do další fáze Ligy mistrů! Šestý gól svého týmu vsítil Derek Whitmore.

21:41
    Gól! Krefeld Pinguine – UPC Vienna Capitals 5:5!
    Čtyři minuty po začátku třetí třetiny se Vienna opět střelecky prosazuje a srovnává na 5:5! Branku slaví Simon Gamache.
    Pardubice po dvou třetinách vedou 2:0!

21:29
    Ingolstadt porazil Växjö 5:3, když pojišťovací branku německý tým vsítil do prázdné klece, kterou dal Jared Ross. Tím si zajistil druhé místo ve skupině a postup do play off.

ERC Ingolstadt – Växjö Lakers 5:3
    33. Kubalík (McNeil, Tatíček), 35. Ross (McNeil, Kohl), 38. Laliberte (Tatíček, Greilinger), 52. Greilinger (Laliberte, Tatíček), 60. Ross (Irmen) – 26. Lundh (Hillding, Varakas), 35. Murphy (Kiiskinen, Rosen), 56. Reddox