Novokuzněck – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 5:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Toljatti 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Viťaz 2:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 04.09.2015, 18:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Výsledek to sice neříká, ale viděli jsme velmi vyrovnané utkání. Utkání rozhodla především přesilová hra pět na tři zkraje třetí třetiny, kterou využil Jakuceňa. Od té chvíle si hosté zápas hlídali a na konci přidali ještě jednu branku do prázdné. Dnešní body ale nedostali rozhodně zadarmo. To je ode mne vše a přeji příjemný zbytek večera. (20:48:35)

59:59
    Hosté už si zápas pohlídají a dnes vyhrají 3:0.
    58:42. OSNOVIN - 0:3

58:42
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Rozhoduje VJAČESLAV OSNOVIN střelou přes cele kluziště. Asistence: Ilja Davidov.

58:10
    Domácí to zkouší se šesti hráči na ledě. Brankář Magarilov na střídačce.

57:50
    Domácí si berou time-out.

57:50
    Tak přeci jen mají šanci. Za vysokou hůl vyloučen Petrov.

57:00
    Domácí v plném počtu a mají tři minuty na to, aby dali alespoň dvě branky a zápas šel do prodloužení.

56:20
    Hosté hrají přesilovku dobře, k lepší šanci jim chybí pouze štěstí. Domácí budou mít se zápasem už asi co dělat.

54:57
    Další rána pro domácí ve snaze o zvrat. Vyloučen Kovyršin za držení.

54:00
    Hosté hrají to, co potřebují. Drží puk dál od svojí svatyně. Uvidíme, co přinese posledních 6 minut utkání.