Hokejová Liga mistrů – 12. hrací den (kon.)
Hokejová Liga mistrů – 12. hrací den

Neděle 06.09.2015, 12:00Hokejová Liga mistrů

20:20
    Tímto končí třítýdenní maratón hokejových zápasů ve skupinové fázi CHL Ode mě je to pro tuto chvíli vše, ale již nyní se těším na setkání při play off, jehož vyvrcholení přijde až v únoru příštího roku, čeká nás tedy ještě několik měsíců evropského hokeje na nejvyšší úrovni i za účasti československých týmů. Přeji hezký zbytek večera. (20:20:08)
    Gap se loučí výhrou.

20:17
    Skončilo i poslední utkání základních skupin Ligy mistrů. Svou první výhru vyválčil francouzský tým Rapaces de Gap, který porazil Berlín, ale na postup i tak nedosáhne.

Rapaces de Gap – Eisbären Berlin 3:1
    Branky a nahrávky:
    11. Carter (Miettinen, Goličić), 13. Carter (Goličić, Bernier), 55. Miettinen (Langlais, Rech) – 32. Müller (Olver, Gervais)

20:05
    Gól! Rapaces de Gap – Eisbären Berlin 3:1!
    Domácí z ničeho nic dávají branku na 3:1 a velmi se přibližují výhře v dnešním zápase! Rána Chada Langlaise od modré čáry trefila před brankou CAMILA MIETTINENA tak šikovně, že se puk odrazil před prázdnou branku a Miettinen jej v pádu dopravil do branky!

19:54
    Dalšími postupujícími jsou – Linköpings, HV 71, Djurgarden, Färjestad, Lulea, Frölunda, Växjö a Skelleftea ze Švédska. Finskými postupujícími jsou IFK Helsinky, Tappara Tampere, Espoo Blues, TPS Turku, Lukko Rauma, Kärpät Oulu, Jyväskylä. Rakousko uvidí dále Salzburg a Viennu Capitals. Švýcarsko pak Davos a ZSC Curych. Německo v play off uvidí Düsseldorfer, Mannheim, Ingolstadt, Eisbären Berlín a Mnichov. Norsko Storhamar a Stavanger.

19:49
    Do CHL naskočily také dva slovenské celky, ale zatímco Košice prošly do další fáze, Nitra natolik úspěšná nebyla.

19:44
    Proto je trocha času na bilancování. Do play off postoupilo pět ze šesti českých týmů. Zatímco Pardubice neuspěly, do další fáze jde Litvínov, Třinec, Liberec, Sparta a Vítkovice.

19:44
    V Gapu se pomalu rozehrála třetí a závěrečná třetina základních skupin Ligy mistrů.
    První výhra rakouského celku k postupu nestačí.

19:11
    Díky zvládnuté třetí třetině otočil Linz skóre utkání a řekl bych, že zaslouženě. Düsseldorfer v poslední části hry přestal téměř hrát a myslel si, že má výhru v kapse, což se hodně nevyplatilo. Domácí si připsali první výhru, ale ani ta jim k postupu nestačí.

EHC Black Wings Linz – Düsseldorfer EG 5:3
    22. Latendresse (DaSilva), 38. Hisey, 50. Ulmer (McLean, Kozek), 51. Altmann (McLean, Ulmer), 56. Kozek (McLean, Piche) – 5. Dmitrijev (Röennberg), 26. Daschner (Olimb, Milley), 29. Lewandowski (Dmitrijev)

19:10
    Gól! Rapaces de Gap – Eisbären Berlin 2:1!
    Eisbärenu se daří v polovině zápasu snížit na 1:2. Berlín využil přesilovou hru, v níž se před brankou objevil Jonas Mueller, pro něhož nebyl problém zasunout kotouč za záda brankáře Betranda.

19:04
    Gól! EHC Black Wings Linz – Düsseldorfer EG 5:3!
    O vítězi v Rakousku je s nejvyšší pravděpodobností rozhodnuto. Pět minut před koncem přidává pátou branku Andrew Kozek.
    Mnichov podrtil Klagenfurt.

18:57
    Gól! EHC Black Wings Linz – Düsseldorfer EG 4:3!
    A o dvě minuty je dokonán obrat! Mario Altmann se přesnou střelou prosazuje a posílá svůj tým poprvé dnes dostává do vedení.

18:54
    Gól! EHC Black Wings Linz – Düsseldorfer EG 3:3!
    V 50. minutě je v Linzi vyrovnáno! Jason Ulmer dostal přihrávku do volné pozici, odkud na něho zela prázdná klec.

18:52
    Mnichov ještě v samém závěru vsítil šestou branku, které dosáhl Dominik Khaun v přesilovce a německý tým tak udělil Klagenfurtu pěkný debakl.

EHC Red Bull Mnichov – KAC Klagenfurt 6:1
    15. Christensen, 17. Aucoin, 33. Eder (Ramoser, Herpich), 40. Wolf (Jaffray, Kahun), 51. Aucoin, 60. Khaun – 21. Setzinger (Poeck)
    Berlínu se prozatím moc nedaří.

18:35
    Gól! EHC Red Bull Mnichov – KAC Klagenfurt 5:1!
    Keith Aucoin se podruhé v dnešním utkání střelecky prosazuje a zvyšuje vedení Mnichova již na 5:1!

18:26
    Gól! EHC Black Wings Linz – Düsseldorfer EG 2:3!
    Linz v závěru druhé třetiny snižuje na 2:3 po brance Roberta Hiseyho.

Gól! Rapaces de Gap – Eisbären Berlin 2:0!
    Ve francouzském Gapu mezitím domácí vedou nad Berlínem překvapivě už 2:0! Obě branky vsítil Matt Carter.