Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HK Soči
Úterý 08.09.2015, 16:00 • Arena Jugra • KHL

Dnešní zápas je u konce. Soči hrálo lépe v úvodních dvou třetinách, vyslalo více střel na branku a vedlo o jeden gól. Ovšem Chanty-Mansijsk otočil průběh ve druhé části během jednatřiceti vteřin a těsný náskok udržel až do závěrečné sirény. Na konto si připisuje své druhé tříbodové vítězství a má na kontě osm bodů, Soči nebodovalo ve druhém venkovním utkání v řadě. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.

Statistika zápasu: Střely – 18:29, Vhazování – 22:30, Vyloučení – 4:4. (18:24:35)

60:00

59:39
    Hosté se dostali s kotoučem za vlastní branku a teď mají šanci na poslední útok.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, Soči se stále nemůže k ničemu dostat.

58:21
    Hosté si berou oddechový čas a ještě to zkusí v šesti.

57:42
    Barulin se dívá na střídačku, nicméně zatím pokyn nedostal a hosté tak stále hrají v pěti.

56:57
    Soči vyprodukovalo dvě střely, ovšem byly zablokovány a Chanty-Mansijsk se následně osvobozuje.

56:11
    Hosté vyrazili do útočné třetiny a hrají vabank, Jugra ale v defenzívě dominuje.

55:47
    Tohle byla opravdu tragicky zahraná přesilovka, Soči už nemá téměř žádný čas a stále je pod tlakem.

54:51
    Soči už promarnilo minutu své přesilovky a nedostalo se k jediné střele.

54:21
    Jugra okamžitě vyhodila, první útok hostům nevyšel.

53:57
    Domácí si berou oddechový čas.

53:47
    Dvě minuty za hru vysokou holí musí odpykat Selezňov.

53:26
    Soči bude mít možnost vyrovnat z přesilové hry, je mu ponechána výhoda a Gelašvili peláší na střídačku.

52:27
    Další souboj o kotouč ve středním pásmu, Soči není vůbec nebezpečné jako v předchozích dvou třetinách.

51:23
    Do šance se dostával Wilson, vystřelit ale nedokázal.

50:37
    Čas teď velmi rychle ubíhá, Jugra bud rozehrávat zpoza vlastní branky.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 17. Panov (Gusev, Bortnikov), 46. Volkov (Ševčenko, Ugolnikov), 46. Medvěděv (Selezňov, Chvostov) – 13. Petersson (Wilson), 30. Petersson (Krikunov, Ignatuškin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Ugolnikov, Djakov, Vasilčenko, Pogorišnij, Chvostov, Selezňov, Kalašnikov – Bortnikov, Panov, Gusev – Michnov, Sitnikov, Ivanov – Ševčenko, Taratuchin, Volkov – Jacenko, Varfolomejev, Medvěděv
    HK Soči: Barulin (Artěmjev) – Wilson, Malevič, Kuzněcov, Jalasvaara, Ščitov, Semjonov – Ščastlivij, Anisin, Ljuduchin – Dm. Kazionov, Skačkov, Žerděv – Krikunov, Ignatuškin, Petersson – Den. Kazionov, Jakubov, Ščerbina

Rozhodčí: Komarov, Ščenjov – Otmachov, Raming