Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Spartak Moskva
Úterý 08.09.2015, 11:30 • Fetisov hall • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shedanou u dalšího online přenosu. (14:11:45)

Československá stopa:

Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:45

Admiral Vladivostok poráží Spartak Moskva 4:1 a připisuje si tři body do tabulky Východní konference. Hosté naopak nadále zůstávají bez tříbodového vítězství a s pouhými dvěma body zůstávají na dně tabulky Západní konference. O vítězství domácích se dvěma gólovými zásahy postarali Lugin a Podšendjalov.

59:20
    Engren v závěrečném oslabení drží Spartak! Poslední minuta zápasu je již v plném proudu.

58:19
    Opět zákrok Engrena a následné osvobození v podání hostů.

57:54
    Engren teď dobře zasáhl betonem a Spartak se poté konečně osvobodil dlouhým výhozem kotouče.

57:00
    Domácí hrají s kotoučem a ještě se snaží přidat pátý zásah. Hostům se nedaří osvobodit se.

55:43
    Igor Levickij navíc dostává 2+2 minuty za vysokou hůl, takže Spartak bude skoro celý zbytek utkání dohrávat v oslabení.

55:07
    Domácí jsou v plném počtu a do konce třetí třetiny schází již méně než pět minut. Zdá se, že o vítězi už je pomalu rozhodnuto.

54:22
    Admiral se dobře brání ve vlastní obranné třetině a nepouští Spartak do vyložených šancí.

53:07
    Domácí si nepohlídali střídání a za příliš mnoho hráčů na ledě dostávají dvouminutový trest.

52:47
    Spartak se ještě snaží, ale čas rychle utíká a domácí mají k dispozici pohodlné třígólové vedení.

51:36
    Spartak se během přesilové hry dostal k několika střeleckým pokusům, ale domácí obrana si spolu s Nalimovem se vším poradila. Bartulis se vrací na led.

50:35
    Nyní se bude vylučovat na obou stranách. Za hrubost si jedou odsedět dvě minuty domácí Samvel Mnacjan a hostující Maxim Potapov.

49:36
    Domácí kapitán Oskars Bartulis si odsedí dvě minuty za krosček.

47:10
    Hra domácího týmu teď působí dost uvolněně, naopak hosté se trápí.

46:11
    Engren si připisuje první úspěšný zákrok proti střele Makarova.

44:26
    Hosté se po čtvrté inkasované brance rozhodli pro změnu na postu gólmana. Do branky Spartaku se nyní postavil Atte Engren.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 9. Lugin (Blum, Fisenko), 40. Podšendjalov (Makarov, Glazkov), 42. Podšendjalov (Glazkov), 45. Lugin (Bergfors, Fisenko) – 5. Vasiljev (Korobov, Ivannikov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Glazkov, Osipov, Lisov, Mnacjan, Plechanov, Lysenko – Lugin, Fisenko, Bergfors – Pelletier, Filatov, Trivino – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Jakovlev, Sajustov, Voronin.
    Spartak Moskva: Ivannikov (45. Engren) – Dyblenko, Gilroy, Korobov, Tatalin, Sorokin, Jermakov, Baldajev, Ablajev – Šmeljov, Šafigulin, Potapov – Vasiljev, Wellman, Radulov – Krutov, Bodrov, Radil – Levickij, Voronin, Lesčenko.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov – Gorděnko, Tomilov.