Ázerbájdžán – Německo 0:3 (kon.) | Arménie – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Irsko 0:2 (kon.)
Itálie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakousko – Rusko 4:3 (kon.)
Finsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánie – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Černá Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Bulharsko
3:0 (2:0)
Lucembursko
Úterý 08.09.2015, 18:30 • Ludogorets Arena, Razgrad • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Je konec! Bulharsko dnes předvedlo dobrý výkona outsidera z Lucemburska porazilo 3:0! O svém vítězství rozhodlo už v prvním poločase, když se prosadil Conev a Vutov. Ve druhém poločaseu upravil skóre na 3:0 Despodov!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (20:23:39)

90+1

89
    Další žlutou kartu z hostujícího celku dostává Sacras, který poslal k zemi Vasiljeva.

88
    Bulharský tým rozehrával dav rohové kopy, kterých se opět ujal Vasiljev. Po druhém rohovém kopu střílel Kolev, avšak jeho rána byla zablokována.

83
    Hostující Sinani přišel před minutou na hřiště a už obdržel žlutou kartu!

82
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Dragovic, přichází Sinani.

82
    V krátkém časovém sledu rozehrával Vasiljev dva rohové kopy. Ani z jednoho však Bulharsko branku nedokázalo ohrozit!

78
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Bulhaři se prosazují potřetí! Popadijn našel přihrávkou KIRILA DESPODOVA, který korunuje výborný výkon brankou!

77
    Další ránu domácího celku vyslal Galabov, nimcéně ani on nemířil přesně a Roulez mohl zůstat v klidu!

75
    Do velké příležitosti se dostal domácí Despodov, nicméně jehož tvrdá rána byla zablokovaná lucemburskou obranou.

74
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Minčev, přichází Čunčukov.

72
    Nebezpečnou ránu z hranice vápna vyslal Conev, nicméně jeho rána byla zablokována hostující obranou!

70
    Dalším nedovoleným zákrokem týmu Lucemburska se prezentoval Bechtold, který posal k zemi Coneva!

68
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Lascak, přichází Martins.

65
    Vzápětí dostává další žlutou kartu hostující Dragović, který poslal k zemi Gamakova!

64
    Do zajímavé příležitosti se dostává domácí Mničev, toho však zastavil praporek pomezního rozhodčího, který signalizoval ofsajd!

62
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vutov, přichází Kolev.

60
    Vzápětí se prezentoval Kerger nedovoleným zákrokem v souboji s Conevem.

59
    K další střele domácího celku se dostal aktivní Despodov, který však mířil mimo a Roulez nemusel zasahovat!

55
    Další žlutou kartu z domácího celku dostává Butov!

53
    Bulharsko vybojoval v krátkém časovém sledu dva rohové kopy, nicméně ani jeden z nich k ohrožení branky nevedl.

51
    Do zajímavé pozice se dostával Minčev, nicméně jeho postup zastavil odmávaný ofsajd!

50
    Po pěti minutách vybojovalo Bulharsko rohový kop. Rozehrávky se ujal Vutov, jehož centr však branku Rouleza neohrozil!

47
    První ránu druhého poločasu vyslal hostující Lascak. Následně po něm vypálil i Despodov. Ani jeden však nemířil přesně!

46
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Skenderovic.

46

První poločas nabídl jasnou převahu Bulharska, které se dokázalo dvakrát střelecky prosadit! V sedmnácté minutě se o první branku postaral Borislav Conev! Ve 35. minutě se ještě trefil Antonio Vutov, který upravil skóre na 2:0!

Druhý poločas začne přibližně v 19:37!

45+3

45+2
    Hostující celek navíc bude dohrávat bez vyloučeného Vogela! Ten se prezentoval ostrý zákrokem v souboji s Despodovem!

45
    Na druhé straně měl možnost Masteangelo, avšak jeho rána byla zablokovaná.

43
    Další ránu ze střední vzdálenosti vyslal domácí Vutov, avšak nemířil přesně!

42
    Bulharsko svého soupeře v posledních minutách opravdu "mačká". Následný rohový kop Bulharska rozehrál opět Despodov, ani v tomto případě však branku Rouleza neohrozil!

39
    I následného rohového kopu se ujal střídající hráč, nicméně jeho centr neznamenal pro branku Rouleze žádné nebezpečí!

37
    Domácí vedení mohl navýšit domácí Despodov, který na hřiště přišel za střelce první branky, Coneva. Jeho rána však nebyla přesná!

35
    Bulhaři se dostává do dvoubrankového vedení! Autorem druhé branky je ANTONIO VUTOV, který dostal výbornou přihrávku od Oračeva!

33
    Hlavní sudí se v dnešním utkání opravdu nenudí! Další žlutou kartu dostává hostující Lascak!

33
    Domácí Bulharsko se dostalo k dalšímu rohovému kopu, rozehrávky se ujal Despodov, který však svým centrem branku Rouleza neohrozil.

31
    První žlutou kartu z domácího celku dostává Popadijn!

29
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází B.Conev, přichází Despodov.

24
    Do šance se dostával domácí Minčev, nicméně ho zastavil odmávaný ofsajd!

22
    Dalším nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Bechtold, který poslal k zemi Coneva. Od hlavního rozhodčího dostává žlutou kartu!

20
    K první střele hostujícího celku se dostal Dragović, nicméně branku Kitanova nedokázal ohrozit.

17
    Favorit dnešního utkání se dostává do vedení! Po přihrávce Vutova se prosadil BORISLAV CONEV!

16
    Do první vážné šance se dostal domácí Conev, jehož rána však byla zablokována! Následný rohový kop rozehrál Vutov, který našel Minčeva, ten však minul!

13
    O minutu později se prezentoval nedovoleným zákrokem i domácí Vutov, který zastavil postup Ricarda Pinta!

12
    Po delší době jsme viděli další nedovolený zákrok. Hostující Kerger poslal k zemi domácího Vasiljeva. Střelu jsme zatím žádnou neviděli!

3
    Na fauly máme zatím vyrovnáno! Další nedovoleným zákrokem se prezentoval ve středu hřiště hostující Duriatti.

1
    První faul má na svědomí domácí Vutov, který poslal k zemi Masteangela.

1

Bulharsko: Kitanov – Popadijn, Terzjev, Galabov, Gamakov, B.Conev, Oračev, Vasiljevm Vutov, R.Conev, Minčev
    Náhradníci: Iljev, Despodov, Kostov, Kolev, Velkov, Čunčukov, Karabeljov

Lucembursko: Roulez – Sacras, Vogel, Kerger, Dragović, Masteangelo, Bechtold, Todorovic, Pinto, Duriatti, Lascak
    Náhradníci: Skenderovic, Sinani, Bohnert, Martins, Ewert, Kalisa, Ottele.

Příjemný úterní večer! Kvalifikace na mistrovství Evropy U21 dnes pokračuje dalšími zápasy. My se společně zaměříme na střetnutí Bulharska s Lucemburskem. Úvodní výkop je naplánován v 18:30 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

Bulharsko je momentálně v tabulce skupiny pět na druhém místě se ziskem tří bodů. Na první Wales ztrátí tři body. Bulharská U21 v letošním roce sehrála hned čtyři duely! Hned v prvním utkání kvalifikace však neuspěla na hřišti Walesu, kde prohrála 1:3! Následně Bulharsko sehrálo dva přátelské zápasy. Kypr přehrálo 1:0, avšak v zápase s Rakouskem prohrálo 1:3! Poslední zápas však svěřencům trenéra Zdravkova vyšel. V derby s Rumunskem zvítězili 2:0 a zaznamenali první body v kvalifikaci.

Lucembursko sehrálo v tomto kalendářním roce pouze jedno utkání! V pátek sehrálo v domácím prostředí utkání s Walesem, avšak prohrál 1:3! Jedinou branku domácího celku zaznamenal v nastavení Sinani. Lucembursko je tak momentálně v tabulce skupiny 5 na pátém místě!

Jan Havlovic

Branky: 17. Conev, 35. Vutov, 78. Despodov

Karty:   31. Popadijn (BUL), 55. Butov (BUL) – 22. Bechtold (LUX), 33. Lascak (LUX), 65. Dragović (LUX), 83. Sinani (LUX), 89. Sacras (LUX)   45+2. Vogel (LUX)

Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 11:2. Rohy: 15:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:16.
    Bulharsko: Kitanov – Popadijn, Terzjev, Galabov, Gamakov, B.Conev (29. Despodov), Oračev, Vasiljevm Vutov, R.Conev, Minčev

Náhradníci: Skenderovic, Sinani, Bohnert, Martins, Ewert, Kalisa, Ottele