Benátky n/J – Prostějov 1:0 (1:0 po s.n.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Přerov – Kadaň 3:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté se nakonec puku zmocňují a probojovali se skrz domácí. Nakonec se k puku dostal ALEXANDER GREBENYUK, který puk poslal do prázdné brány. Asistence: Marek Melenovský, Jakub Flek.

58:11
    Domácí hrají bez brankáře.

55:31
    Dukla jde do přesilovky. Vyloučen je domácí Zdeněk Doležal, který si odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě. 2 minuty.

53:05
    Stadion jde do přesilovky. Na trestnou si půjde sednout Jiří Dobrovolný za nedovolené bránění. 2 minuty.

47:12
    Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou půjde Ondřej Malec za podražení. 2 minuty.

45:54
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    I po velkém tlaku ze strany hostů se Litoměřice dokázaly probojovat až do útočného pásma, kde po pomoci Zdeňka Doležala a Jana Bergera dokázal LUKÁŠ NEDVÍDEK prostřelit Habala a snížil tak náskok Jihlavy. Asistence: Doležal, Berger.

41:26
    Začátkem poslední třetiny opět Jihlava skóruje. Filip Seman se pokoušel Krále prostřelit, avšak puk se odrazil, jenže toho využil MARTIN KOHOUT, který puk do brány dostat dokázal. Asistence: Filip Seman.

30:58
    Dukla si zahraje další přesilovku. Vyloučen je tentokrát Jan Berger za vražení na hrazení. 2 minuty.

29:46
    Dukla ani po skončení přesilovky nekončí. JAKUB FLEK vystřelil puk a ten se od Králova betonu odrazil do brány. Asistence: Michal Důras.

27:54
    Jihlava využívá přesilové hry. JOSEFU SKOŘEPOVI se puk odrazil od mantinelu do výhodné pozice a ten puk do brány následně uklidil. Asistence: Tomáš Kaláb, Michal Důras.

27:13
    Další vyloučení ze strany domácích. Na trestnou půjde René Piegl za podražení. 2 minuty.

26:10
    Litoměřice jdou rovněž do hry ve čtyřech. Tomáš Král vyjel moc daleko z brankoviště a za jeho zákrok na trestnou půjde Martin Ondráček na 2 minuty.

25:20
    Krátce po skončení svého oslabení se Jihlava opět dostává do hry ve čtyřech. Vyloučen je Richard Diviš za sekání. 2 minuty.

23:06
    Přesilovku si tentokrát zahrají Litoměřice. Na trestnou si půjde sednout jihlavský Miha Štebih za hákování. 2 minuty.

10:20
    Na trestnou tentokrát půjde Zdeněk Čáp (LTM) za podražení. 2 minuty.

08:18
    Přesilovou hru si pro změnu vyzkouší i domácí. Na trestnou půjde Richard Diviš za podražení. 2 minuty.

04:03
    První kdo dnes zahřeje trestnou lavici bude Jakub Šulc (LTM) a to za podražení. 2 minuty.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 46. Nedvídek (Berger, Doležal) – 28. Skořepa (Kaláb, Důras), 30. Flek (Důras), 42. Kohout (Seman), 60. Grebenyuk (Melenovský, Flek)

HC Stadion Litoměřice: Král (Pavelka) – Krstev, Piegl, Šulc, Bílek, Čáp, Plášil, Mikliš – Rousek, Kalla, Doležal – Ondráček, Švagrovský, Kopta – Procházka Mar., Nedvídek, Berger – Procházka Mich., Vantuch, Valášek. Trenéři: D. Tvrzník, J. Kučera.
    HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Kaláb, Dundáček, Šimek, Grebenyuk, Štebih, Zadražil, Dobrovolný – Důraz, Milenovský, Flek – Alekseev, Skořepa, Diviš – Kohout, Seman, Harkabus – Malec, Gríger, Anděl. Trenéři: P. Vlk, F. Zeman.

Rozhodčí: Bejček – Krátký, Šmika