HC Stadion Litoměřice
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Pátek 11.09.2015, 19:00 • Kalich Aréna • Přípravné zápasy juniorů

Utkání je u konce. Litoměřičtí jasně ovládli první třetinu. Klášterec v druhé třetině trochu síly srovnal a v poslední třetině dokonce v počtu gólu nad Stadionem uspěl, avšak velký náskok domácích už hosté nedohnali. Utkání končí za stavu 5:3. (21:09:06)

59:00
    Zbývá jedna minuta do konce utkání.

58:22
    Ke konci utkání je vyloučen domácí Ondřej Sýkora za hrubost. 2 minuty.

58:00
    Litoměřičtí se ke konci dostávají do několika dobrých šancí.

56:35
    Konec se neodvratně blíží a domácí se snaží aktuální skóre zachovat.

54:45
    Klášterec i nadále bojuje o vyrovnání. Do konce zbývá však jen 5 minut.

52:24
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Zvýšený tlak ze strany hostů zajistil Klášterci další gól. Autorem gólu je FILIP ŠMEJC. Asistence: Jaroslav Benda.

51:30
    Klášterečtí rozhodně hrají s větším nasazením. Stále se ale nedostávají do větších šancí, který by průběh utkání mohly zvrátit.

50:46
    Domácí hrají s plným počtem hráčů.

49:39
    Klášterečtí mají problém se v útočném pásmu usadit. Domácí trochu ofenzívu hostí potrápili.

48:46
    Klášterec si zahraje přesilovku. Na trestnou půjde Václav Melichar za podražení. 2 minuty.

47:12
    Klášterec opět na gól Litoměřic odpovídá rychle. Náskok domácích dokázal snížit TOMÁŠ BERAN. Asistence: Michal Süs.

46:27
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice střílí pátou branku. Litoměřický útočník se dokázal dostat až před brankáře, kde mu puk vypíchl Nemeth, ale kotouč zůstal před brankovištěm, kde se k němu první dostal FILIP CHLUM. Bez asistence.

45:39

45:17
    Klášterec od minulé třetiny podstatně zvýšil svůj tlak. Daří se jim zatím držet pásmu a litoměřičtí mají co dělat, aby svoji bránu ochránili.

44:52
    Hra na ledě se stává více agresivní. To má také za důsledek četná vyloučení.

44:26
    Domácí hrají se 4 hráči.

43:40
    Hosté hrají v plném počtu hráčů a zahrají si hru 5 na 3.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 14. Sýkora, 18. Sýkora (Šikner, Černý), 21. Minka, 32. Domský (Winnerlich), 47. Chlum – 33. Haluška (Bečka), 48. Beran (Süs), 53. Šmejc (Benda)

HC Stadion Litoměřice: Března (Damašek) – Zedek, Novotný, Kejmar, Šikner, Winnerlich, Melichar, Vízner – Vilček, Zajan, Ransdorf, Chlum, Sýkora, Černý, Vyštejn, Minka, Domský. Trenér: Jan Fišera.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Mědílek (od 32. Nemeth) – Beran, Kozák, Kopica, Benda, Týr, Šmejc – Bečka, Haluška, Dimitrov, Süs. Trenér: Jaroš Zdeněk.