HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Zlín – Opava 12:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Olomouc – Vsetín 9:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 7:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2:3 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (po pr.) | Jihlava – Letňany 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
HC Letci Letňany
Pátek 11.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava ve svém prvním domácím zápase nové sezony vyhrála 5:1 nad letňanskými Letci, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:40:12)

Ve třetí třetině přidala Dukla další dva góly, když se v šestačtyřicáté minutě prosadil podruhé v dnešním zápase Vladimír Oščádal a definitivní podobu výsledku nasadil šest minut před koncem Josef Vrátný. Tři body tak zůstaly naprosto zaslouženě na Horáckém zimním stadionu.

59:27
    Jeden z posledních útoků domácích rozehrává Stanislav Huňáček, ale puk je znovu za brankou Šťastného.

58:28
    Zápas je rozhodnut, oba týmy se již výrazněji před branku soupeře nehrnou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, když si Milan Strnad za brankou počkal na Jonatana Lauka a čistě jej poslal k zemi.

57:05
    Jihlava vybojovala buly po pravici Špirka.

56:41
    Vrátný nabral ve středním pásmu rychlost a namířil si to po levé straně přímo do pásma, kde jej u mantinelu zastavil důrazný Václav Mařík.

55:10
    Před brankou se do menší potyčky pustilo hned šest hráčů, rovnoměrně zastoupených třech proti třem, ale čároví sudí ihned přijeli do vřavy a hráče uklidnili. Vylučovat se nebude.

54:13
    I přes jasné vedení je Jihlava usazena přes gólmanem Letňan a Špirek se musí být neustále ve střehu.

53:42
    Střelu Oščádala z levého kruhu svírá Špirek pevně ve své lapačce.

53:09
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kadleček si u mantinelu na obranné modré obhodil Antoše. Dukla se rázem dostala do přečíslení dva na jednoho. Kadleček nechrtil, dostal se před brankáře, přihrál kotouč na levou stranu pro JOSEFA VRÁTNÉHO (1+0), který sice netrefil puk ideálně, ale přehodil bezmocného Špirka. Asistence: Slavomír Kadleček (0+1).

52:22
    Jihlava opět zahrozila. Pražák posílal puk na branku. Po jeho akci vznikla u Špirka trma vrma, bojovalo se o každý puk, ale ze všech soubojů vyšel nejlépe právě gólman Letňan, který kryje puk a má ho v lapačce.

51:14
    JIhlava je v pěti, oslabení bez problémů přestála.

50:53
    Dvě střely hostí, obě vedle. nepřesně mířil jak Pařík od modré, tak Danov z pravého kruhu.

50:29
    Hosté se opět dostávají do pásma a pokouší se postavit přesilovkovou formaci.

49:41
    U pravé tyče Šťastného převzal puk Dominik Řepík. Jeho střelu zblízka gólman Dukly nadvakrát zlikvidoval.

49:14
    Hosté budou mít šanci něco udělat s nepříznivým stavem zápasu. Stanislav Huňáček (JIH) se ve vlastním obranném pásmu provinil podražením a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 9-8.

49:06
    Pumelice Srnského od modré končí v lapačce Špirka.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 22. Čermák (Heinrich, Adam), 25. Mejzlík (Oščádal), 33. Oščádal (Huňáček), 46. Oščádal (Strnad, Havelka), 54. Vrátný (Kadleček) – 9. Řepík (Rousek, Kučera)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Škarek) – Srnský, P. Slabý, Vála, Huňáček, Pražák, Havelka – Mejzlík, Berka, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal, Heinrich, Adam, Jindra, J. Slabý, Hrbatý, Kadleček. Trenér: Štěpán Moravec.
    HC Letci Letňany: Špirek (Vlas) – Antoš, Grauer, Brabec, Gonos, Pařík, Gebell – Fabiánek, Lauko, Průžek, Šimon, Řepík, Danov, Rousek, Kučera, Satran, Zídek, Mařík, Nedorost. Trenér: Jan Zlatohlávek

Rozhodčí: Homola – Klouda, Křivohlavý