Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 1:6 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 12.09.2015, 12:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

62:55
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Obránce JAKUB SIROTA nabral rychlost už ve středním pásmu, projel kolem mantinelu, namířil si to na bránu a střelou na vzdálenější tyč rozhodl o vítězi zápasu. Asistence: Adam Hořanský.

50:46
    Máme opět vyrovnáno. Dalajka poslal puk na modrou, odkud se do puku opřel PETR PROCHÁZKA a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Patrik Dalajka, Adam Hořanský.

47:02
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa jde opět do vedení. Po přihrávce od Nováčka se ke střele z kruhu dostal MARTIN BIOLEK, Haloda se nestihl přesunout a brněnský útočník poslal puk za jeho záda. Asistence: Filip Nováček, Jan Švejda.

40:25
    Zlín si na začátku třetí třetiny zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení si odsedí Petr Kratochvil.

33:53
    Ševci však bleskově vyrovnávají.Strmiska předložil krásnou přihrávku mezi kruhy, kde číhal volný JAN VYORAL, který puk zametl přesně do sítě Slavíčka, Asistence: Petr Strmiska.

33:25
    Hosté otáčí zápas. Grünwald vyslal střelu, kterou zřejmě ještě tečoval MICHAL KUPČÍK a procedil tak puk za záda Halody. Asistence: Hynek Grünwald.

29:40
    Sedláček si jde odsedět dvě minuty za podražení.

29:30
    Karafiát se dostal ke skákavé střele, ale byl až příliš blízko Slavíčkovi na to, aby mohlo ideálně zacílit.

25:09
    Máme vyrovnáno, Dvořák vyslal do samostatného úniku TOMÁŠE HAVRÁNKA a ten si s Halodou zvládl poradit. Jeho kličku do bekhendu Haloda sice tušil, ale útočník Komety mu zasunul puk přesně mezi betony. Asistence: Filip Dvořák.

20:31
    Kometa si zahraje přesilovku. Gazda si odpyká dvě minuty za podražení.

17:26
    Poprvé jde na trestnou i hráč Komety. Kabelka si odsedí dvě minuty za hákování.

16:58
    Grünwald se naráz ocitl sám za obranou Zlína a byl sám na Halodu. Ten však jeho kličku do bekhendu přečetl a puk zastavil před brankovou čárou.

13:29
    Opět přesilovka pro Brno, a opět jde Zlín do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Miko.

10:22
    Máme tu první vyloučení zápasu. Dvě minuty si za příliš mnoho hráčů odsedá za svůj tým David Hořanský. Kometa si tak zahraje přesilovku.

10:09
    Gago byl v další dobré šanci, ale jeho střela skončil jen na tyči Slavíčkovi branky .

05:59
    Střelu od modré Slavíček jen vyrazil před sebe, následně se k dorážce dostal Strmiska, ale jeho střelu též Slavíček kryl. A to i v leže.

05:03
    Miko se po zmatku v obranné třetině Komety objevil sám před brankou. Vypálil, ale jeho střela skončila jen na tyči.

02:28
    Domácí jdou rychle do vedení. Po střele Gazdy se k puku dostal DOMINIK HLADIŠ a poslal puk do sítě. Asistence: Daniel Gazda.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 3. Hladiš (Gazda), 34. Vyoral (Strmiska), 51. Procházka (Dalajka, Hořanský), 63. Sirota (Hořanský) – 26. Havránek (Dvořák), 34. Kupčík (Grünwald), 48. Biolek (Nováček, Švedja)

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Kosorin, Váňa, Sirota, Řezníček, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Stiksa, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.
    HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš, Kabelka, Kupčík, Kratochvíl – Tůma, Havlát, Dvořák, Nováček, Biolek, Nohel, Garčic, Dupljaku, Havránek, Boltwan, Grünwald.

Rozhodčí: Hradil – Bryška, Lukš